AnjaRubik przyjaźni się od lat z projektantem AnthonymVaccarello, który jest dyrektorem kreatywnym SaintLaurent. Projektant zastąpił na tym stanowisko HediegoSlimane'a i wprowadził do marki nowe, świeże spojrzenie. Modelka wykorzystała popularność przyjaciela i jako swój wkład w aukcję charytatywną WielkiejOrkiestryŚwiątecznejPomocy przeznaczyła zaproszenie na jego paryski pokaz. Prezentacja najnowszej kolekcji SaintLaurent odbędzie się 28 lutego w Paryżu. Na imprezie pojawią się gwiazdy z pierwszych stron gazet, z którymi zwycięzca będzie miał okazję porozmawiać. Dzięki AnjiRubik osoba, która pojedzie do Paryża otrzyma również możliwość spędzenia czasu z samym AnthonymVaccarello na backstage'u pokazu.

Poza pokazem w ramach aukcji wylicytować można spędzenie dnia na planie sesji zdjęciowej do znanego magazynu, czyli towarzyszenie AnjiRubik podczas pracy. Modelka obiecała także wspólne zdjęcie ze zwycięzcą - osoba, która wylicytuje nagrodę zostanie przygotowana przez ekipę pracującą z AnjąRubik, jej makijażystów i fryzjerów. 

AnjaRubik często angażuje się w akcje charytatywne i inicjatywy społeczne, które podejmowane są w Polsce. Modelka wielokrotnie podkreślała, że choć wyjechała z kraju jako nastolatka, czuje się związana z Polską i jej problemami. Nie jest to też jej pierwszy raz z WielkąOrkiestrąŚwiątecznejPomocy. Modelka m.in. w 2015 roku przekazała na aukcję zaproszenie dla dwóch osób na pokaz Anthony’egoVaccarello (projektującego wtedy dla własnej marki), przelot na trasie WarszawaParyż i nocleg w pięciogwiazdkowym hotelu w Paryżu. Aukcja została zlicytowana za kwotę 53 300 zł. Liczymy na to, że w tym roku uda się zebrać jeszcze większą kwotę!

Zapraszam na licytacje WOŚP @fundacjawosp ! ❤❤❤❤ link w BIO. I invite everyone to take part in the auction organized by Polands biggest none-profit organization WOŚP . With the help of Anthony Vaccarello and YSL I am donating this year 2 invitations to the YSL show this February in Paris as well as an invitation to come with me to a fashion shoot after which we will have our picture taken together by a professional photographer. Of course after you have been pampered by my hair and make up team. Xxx Details in BIO link see you soon I hope ✨✨✨✨