Od momentu kiedy TMZ trzy dni temu ogłosiło, że najmłodsza siostra Kim Kardashian spodziewa się pierwszego dziecka, nikt ze słynnej rodziny nie potwierdził tej informacji. Ale nikt też nie zaprzeczył doniesieniom. Jeżeli im wierzyć, to ojcem dziecka jest Travis Scott, z którym celebrytka spotyka się od pięciu miesięcy.

Kylie Jenner jest w ciąży! Wszystko, co do tej pory wiemy na ten temat >>>

Dziennikarze do tej pory próbowali ze wszystkich stron zdobyć jakikolwiek znaczący komentarz z najbliższego otoczenia celebrytki, ale przede wszystkim sama Kris Jenner, biznesowy mózg klanu Kardashian-Jenner, milczy w tej sprawie. Jej odpowiedzi są zdawkowe, a „Momager” (uwielbiamy to określenie) tylko powtarza, że Kylie nie potwierdziła żadnych doniesień o ciąży. Nie będzie więc zachwycona, gdy dowie się, że to Caitlyn Jenner jako pierwsza oficjalnie zabrała głos w tej sprawie. W odpowiedzi na fałszywy artykuł, który ukazał się w Hollywood Life i z którego wynikało, że Caitlyn (czyli drugi rodzic Kylie), jest rozczarowana i zszokowana informacją o ciąży, przyznała, że „to wydarzyło się już jakiś czas temu”. Cały komentarz „all I can tell you is that it [Caitlyn being told] was some time ago”, przekazany przez jej rzecznika prasowego, został opublikowany w The Sun.

Jak widać sprawa pierwszego dziecka Kylie Jenner urosła już do rangi medialnej sensacji, a tabloidy za oceanem szaleją. Co więcej, teoriom spiskowym nie ma końca. Przede wszystkim fani są przekonani, że 20-latka jest... surogatką Kim Kardashian i Kanye Westa i niebawem na świat wyda ich trzeciego potomka. Dowodem na to ma być zbieżność terminów (ponoć to 4 miesiąc) i płci. Twórczyni Kylie Cosmetics spodziewa się bowiem dziewczynki. Na kolejną córkę czekają także Kim i Kanye.