Usta Kylie Jenner, to w dalszym ciągu temat wielu rozmów i spekulacji. Przez wiele miesięcy najmłodsza z sióstr Kardashian nie przyznawała się do wykonania zabiegu powiększającego usta. Różnica między wcześniejszym, a obecnym wizerunkiem była jednak nie do ukrycia, dlatego w zeszłym roku Jenner potwierdziła pojawiające się coraz częściej plotki na temat wizyt u lekarza medycyny estetycznej.

Kylie pojawiła się na wczorajszym afterparty po rozdaniu Złotych Globów w towarzystwie swojej starszej siostry Kendal Jenner, kolejny raz wywołując zainteresowanie mediów swoim wyglądem. Młoda gwiazda miała na sobie błyszczącą, odkrywającą plecy suknię. Jej makijażystka zdecydowała się na delikatny makijaż oczu, róż na policzkach i błyszczyk. Pomimo skąpej sukni, to właśnie jej usta były najważniejszym tematem wieczoru.

Pod zdjęciami umieszczonymi przez Jenner na Snapchacie i Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat jej najnowszego wizerunku. Usta 19-letniej gwiazdy wydają się być o wiele mniej spuchnięte niż kilka miesięcy temu. Fani Kylie zachwycili się jej urodą, sugerując że już dawno nie wyglądała tak dziewczęco i świeżo!

Nie wiadomo czy gwiazda postanowiła ponownie zaingerować w swój wygląd, czy to zmiana wywołana przez naturalne zanikanie kwasu hialuronowego, który utrzymuje się w ustach około pół roku od wstrzyknięcia. Jedno jest pewne, to naprawdę pozytywna przemiana!