Depeche Mode zagra na Open'er Festival 2018

Organizatorzy największego festiwalu muzycznego w Polsce ogłaszają stopniowo, jakie gwiazdy wystąpią w przyszłym roku w Gdyni. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że trzecim headlineremOpen'er Festival 2018 jest zespół Depeche Mode! To legendarna grupa, pochodząca z Wielkiej Brytanii, która na swoim koncie ma już 14 albumów studyjnych. W Polsce mają duże grono fanów. Ich ostatni krążek Spirit uzyskał w naszym kraju status podwójnie platynowej płyty, a ich koncerty w naszym kraju są zawsze wyprzedane. Mimo tego, że odwiedzili nasz kraj już kilka razy, jesteśmy pewni, że na Openerze zgromadzą pod sceną ogromną publikę!

Kiedy odbędzie się Open'er Festival 2018, ile kosztują bilety na Depeche Mode i gdzie je kupić?

Depeche Mode zagrają drugiego dnia festiwalu, czyli w czwartek 5 lipca 2018 roku. Open'er 2018 odbędzie się w terminie 4.07-7.07.2018 na terenie lotniska Gdynia Kosakowo. Przypomnijmy, że na przyszłorocznej edycji wystąpi zespół Gorillaz oraz wokalista Bruno Mars. W sprzedaży są już bilety, tzw. Early bird, dostępne do 15 grudnia lub do wyczerpania biletów, jeśli to nastąpi wcześniej. Karnet 4-dniowy na Opener'a 2018 kosztuje 499 zł, natomiast z polem namiotowym zapłacicie 579 zł. Jeżeli wybieracie się tylko na weekend (piątek i sobota), za wejściówkę zapłacicie 379 zł – a z polem namiotowym 439 zł.

Agencja Alter Art, odpowiedzialna za organizację festiwalu zadbała o to, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Od muzyki elektronicznej, przez pop po alternatywny rock. Czekamy na więcej ogłoszeń! Cieszycie się, że Depeche Mode zagra na Open'er Festival 2018?