Jej koncert był jednym z najlepszych podczas zeszłorocznego Open'er Festival. I wiemy, co mówimy, bo byliśmy na miejscu, choć ciężko było nam się przebić przez tłum pod samą scenę. To jednak nie przeszkodziło nam, by stwierdzić, że Dua Lipa na scenie czuje się jak ryba w wodzie. I będzie można się o tym przekonać po raz kolejny, gdyż 22-letnia powraca do Polski z kolejnym koncertem i na kolejny festiwal. Tym razem wokalistka kosowsko-albańskiego pochodzenia zagra na Orange Warsaw Festival 2018. Stała się tym samym kolejną gwiazdą imprezy obok m.in. Sama Smitha i Florence And The Machine

ZOBACZ TAKŻE: Bruno Mars na Open'er Festival 2018 >>> 

Dua Lipa zagra dla warszawskiej publiczności na Orange Stage 1 czerwca 2018, czyli tego samego dnia co Smith oraz LCD Soundsystem. Bilety są na wydarzenie są już w sprzedaży. Karnet na 2 dni Orange Warsaw Festival 2018 to koszt 399 zł , a jeżeli chcielibyście się wybrać tylko jednego dnia, bo interesuje Was głównie Dua Lipa, za wejściówkę zapłacicie 229 zł. Warto pamiętać, że klienci sieci Orange posiadają 15% zniżki.  

ZOBACZ TAKŻE: Dua Lipa twarzą najnowszej kampanii Patrizia Pepe >>> 

Rok 2017 był dla niej bardzo udany. Jej debiutancka płyta zatytułowana po prostu Dua Lipa spotkała się z bardzo ciepły przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. Ale popularność zdobyła nieco wcześniej, bo w październiku 2015, kiedy to światło dzienne ujrzał jej singiel Be the One i szybko trafił na czołówki list przebojów m.in. w Australii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Belgii, Nowej Zelandii, a także w Polsce.