Raz na jakiś czas w internecie można wpaść na artykuł lub film, który wzruszy nawet najtwardszych i na długo zapadnie im w pamięć. Wyprodukowany przez portal "The Scene" krótki klip #HurtBae, zalicza się do jednych z nich. Jego fabuła jest prosta. Piękna dziewczyna, przystojny chłopak, dwa krzesła i trwająca kilka minut rozmowa, która z każdym zdaniem wywołuje coraz większe emocje. 

PEWNIE WIELU Z WAS CHCIAŁOBY BYĆ NA MIEJSCU TEGO CHŁOPCA >>>

Konfrontacja ze swoim eks chyba dla nikogo nie jest rzeczą łatwą i prostą. W szczególności jeżeli do rozstania doprowadziły zdrady partnera/partnerki. Bohaterami filmu jest Kourtney i jej były chłopak Leonard. Dziewczyna postanowiła sprostać swoim lękom i przed kamerą odbyć rozmowę z byłym partnerem na temat popełnionych przez niego błędów. 

W trakcie rozmowy poznajemy szczegóły historii miłosnej byłej pary. Ich początki, zabawne anegdoty i bolesne doświadczenia. Okazuje się, że powodem ich rozstania były liczne zdrady Leo. Chłopak przyznaje się do nich patrząc wzruszonej dziewczynie prosto w oczy. Jej reakcja? Wybaczam Ci, ponieważ jesteś moim najlepszym przyjacielem.

Zobaczcie klip #HurtBae i zdradźcie, jak wy byście zareagowali na wiadomość o zdradzie partnera.