Nicolas Ghesquière wysyła nam wyraźny sygnał, że jego kolekcje dla Louis Vuitton mają łączyć pokolenia. A najlepszym przykładem jest najnowsza kampania Series 7 promująca kolekcję jesień-zima 2017/18. Na zdjęciach autorstwa Bruce'a Webbera oprócz jednej z muz dyrektora kreatywnego francuskiego domu mody, ikony francuskiego kina Catherine Deneuve, pojawiają się też znana z serialu Gra o tron Sophie Turner, wnuczka Elvisa Presleya Riley Keough, a także 19-letni syn Willa i Jady Pinkett Smith, Jaden

Nicolas Ghesquière to jedna z najbardziej kreatywnych osób, z jakimi miałem szczęście pracować. Czuję się zaszczycony, że mogę być częścią ruchu LV.  Doceniam to, co Nicolas robi dla mnie, rodziny LV i dla mody w ogóle - komentuje swoją współpracę z marką Jaden Smith.

Zachwytu projektami, jak i samym projektantem nie kryje również 73-letnia Catherine Deneuve:

Jego kolekcje zawsze są czymś, na co się czeka. Nicolas ma swój specyficzny sposób patrzenia na modę, niezwykle ważny dla wielu osób. Nie jest jednym z tych projektantów, którzy chcą, żeby w ich ubraniach wyglądało się po prostu ładnie. W jego przypadku chodzi o coś znacznie głębszego. Nie zależy mu też na tym, by być uwielbianym. A raczej by dać ludziom coś, dzięki czemu zostanie zapamiętamy - mówi francuska aktorka.

Wy też jesteście fanami francuskiego designera?