Doskonałe uzupełnienia, które pojawia się w kolekcji Lacoste zachwycą wszystkich fanów sportowego designu marki. Ta wiosna to metaliczny połysk, wzory, pastele i biel.

Kobieca kolekcja Lacoste to mieszanka retro inspiracji, dziedzictwa marki i najnowszych trendów. W kolekcji dominują przede wszystkim barwy metaliczne – te pojawiają się na fasonach Carnaby Evo czy Lancelle 6 Eye.

Delikatne desenie i biała barwa dominują na wielu cholewkach. Doskonałym przykładem są damskie Straightset 117 3 z delikatnym printem. Na cieplejsze dni także doskonale sprawdzą się modele inspirowane morzem i stylem marynarskim. Subtelne nawiązania znaleźć można między innymi w modelu Fabian 117 2 Off.

Slip-on to fason bez którego nie można wyobrazić sobie kobiecej, letniej garderoby. Żywe kolory – róż i żółty, a także czerwień i granat pojawiają się w całej kolekcji. Uwagę przykuwa także faktura. Charakterystyczny dla marki splot znaleźć można między innymi na Ziane sneaker 117 1.

Ta kolekcja Lacoste to jednak nie tylko retrotenisowe inspiracje i fasony o sportowych rysach. To także wygodne Pirelle Sandal 117 1 na płaskiej podeszwie. W kolekcji znajdują się także wygodne japonki i sandały wykonane z różnych materiałów.

Ta kolekcja to dowód na to, że istnieją połączenia idealne. Najnowsze trendy mieszają się z indywidualnością i komfortem. W połączeniu z wyróżniającym wzornictwem marki Lacoste tworzą prawdziwy wiosenny must-have.

Modele Lacoste są dostępne w sieci Symbiosis, Sizeer oraz u wybranych partnerów handlowych.