Wydaje nam się, że projekty Tommy'ego Hilfigera zdominują niedługo ulice na całym świecie. Jego ostatnia współpraca z modelką Gigi Hadid zakończyła się ogromnym sukcesem, mimo to projektant nie pozwala sobie na odpoczynek. Hilfiger zadebiutował właśnie z kampanią prezentującą kolekcję z linii Denim na wiosnę-lato 2017. Trzeba przyznać, że zrobił to w wielkim stylu! 

Młodzi, piękni i co najważniejsze...bardzo znani. O kim mowa? O trzech wschodzących gwiazdach modelingu, które pojawiły się w najnowszej kampanii Hilfigera. Lucky Blue Smith, Sofia Richie i Anwar Hadid. Pierwszy, to bożyszcze nastolatek, które od kilku lat pojawia się w pokazach prestiżowych domów mody. O młodziutkiej Richie słyszeli prawdopodobnie wszyscy. Młodsza siostra Nicole Richie, była dziewczyna Justina Biebera, zadebiutowała w kontrowersyjnym pokazie Kanye Westa. Ostatni ze sławnej trójki, nie oznacza to jednak, że najgorszy. Anwar Hadid, młodszy brat Belli i Gigi Hadid, który od kilku miesięcy w zawrotnym tempie pnie się w górę po szczeblach drabiny sukcesu. 

CO POSZŁO ŹLE W POKAZIE KANYE WESTA? ZOBACZ >>>

Kampania Tommy Hilfiger Denim wiosna-lato 2017 jest taka, jak każdy z nas mógłby przypuszczać. W krótkim filmie opalona trio przechadza się ulicami słonecznego Los Angeles w najnowszych projektach amerykańskiego projektanta mody. Modny dżins, i dodatki w charakterystycznych dla marki kolorach, białym, czerwonym i ciemnogranatowym. Zobaczcie sami!