Meghan Markle i książę Harry staną na ślubnym kobiercu 19 maja 2018 roku. Do tego czasu z pewnością publicznie pojawią się wspólnie jeszcze wiele razy. A pierwsze w tym roku wyjście mają już za sobą. Wczoraj po południu narzeczeni gościli w Brixton i tamtejszym Reprezent Radio. Meghan i Harry udali się tam, by zobaczyć jak "od kuchni" wygląda praca w rozgłośni oraz jakie możliwości daje młodym ludziom.

ZOBACZ TAKŻE: Książę Harry i Meghan Markle – dlaczego mogą trzymać się za ręce, a Kate Middleton i książę William nie? >>> 

Para pojawiła się na miejscu w doskonałych humorach, a z ich twarzy nie znikał uśmiech. Zarówno Meghan, jak i Harry postawili również na bardzo szykowne stylizacje. Narzeczona księcia Harry'ego po raz kolejny udowodniła, że jest wielką fanką płaszczy w męskim stylu. Tym razem postawiła na jasny model kanadyjskiej marki Smythe, czarne spodnie z szerokimi nogawkami od Burberry, sweter z bufiastymi rękawami w tym samym kolorze z metką Marks&Spencer, a z dodatków wybrała buty Sarah Flint i szal Jigsaw. Jak podoba Wam się jej look? 

ZOBACZ TAKŻE: Tak będzie wyglądać suknia ślubna Meghan Markle? >>>