W pierwszym odcinku 5. edycji Top Modeljurorzy wyruszyli do Warszawy i Katowic w celu znalezienia idealnych kandydatów do ścisłej trzynastki. Powalczą oni o 100 tysięcy złotych, kontrakt z międzynarodową agencją AVANT i okładkę w magazynie GLAMOUR.

Zobaczcie komu udało się przejść do kolejnego etapu Top Model:

Karolina Gilon pochodzi z Mrągowa i od 6 lat mieszka w Warszawie. Na co dzień zajmuje się make-upem, a po pracy uwielbia crossFit. Możecie ją kojarzyć z serialu "Miłość na bogato". 

Więcej zdjęć >>>

Andrew Whyte zachwycił jurorów muskulaturą. Amerykanin mieszkający w Warszawie. Przyjechał w lutym do naszego kraju, aby grać w futbol amerykański w drużynie Warsaw Eagles.

Więcej zdjęć >>>

Natalia Gulkowska to bardzo nieśmiała i zamknięta w sobie dziewczyna. Siostra modela Stasia Gulkowskiego, który od raz robi karierę w branży modelingu. Stara się wyjść z cienia starszego brata.

Więcej zdjęć >>>

Ola Ławnik-Sadkowska to 18-latka z Warszawy, która jurorów urzekła pewnością siebie i idealnymi proporcjami. Co prawda jurorzy obawiali się jej buntowniczej natury, jednak dali jej szansę i zaprosili do kolejnego etapu.

Więcej zdjęć >>>

Jagoda Judzińska pochodzi z Sandomierza i jak sama twierdzi jest pewna siebie, spontaniczna i ma "nieciekawą urodę". Dopiero od niedawna zaakceptowała w sobie bielactwo. 

Więcej zdjęć >>>

Sebastian Zawiliński studiuje wychowanie fizyczne na AWF-ie. Uwielbia sport i naturę. Były mistrz karate.

Więcej zdjęć >>>

Który ze zwycięzców pierwszego odcinka podoba ci się najbardziej?

 
Powered by Typeform