Największym zmartwieniem każdego właściciela kota jest fakt, że ich podopieczni tak szybko dorastają. Z delikatnych i puszystych czworonogów zmieniają się w niedostępne i nieufne kocury. Jednym ze skutków ubocznych tej nieuniknionej przemiany jest zanik ich niezastąpionego zapach. Powiedzmy sobie szczerze, każdy kto miał styczność z małym kociakiem wie, że nie ma nic cudowniejszego na tym świecie od zapachu ich sierści. Możecie się śmiać, ale zapach słodkiego piżma pozostaje z nami na długo.

Marka Demeter Fragrance Library sprawiła prezent wszystkim, którzy swoją miłością do kotów chcą się dzielić z całym światem. Producent zapachów dla kobiet i mężczyzn wypuścił właśnie nowe perfumy pachnące jak sierść małych kociąt! Prace nad debiutanckim zapachem trwały aż 15 lat! Dokładnie tyle czasu marka potrzebowała, by wydobyć aromat pochodzący ze szczególnego miejsca na kociej sierści - drobnego punkt na kocim karku. Według oficjalnego oświadczenia na stronie marki perfumy są słodkie i oddają ciepło kociej sierści.

„Udało nam się uzyskać zapach ciepła i komfortu, jakie znajdują się tuż za szyją kociaka”.

To nie pierwszy, tak zaskakujący produkt, który możemy odnaleźć w ofercie Demeter Fragrance Library. Marka stworzyła również perfumy o zapachu śniegu, czystej skóry, piłki tenisowej, noworodka, lub czterolistnej koniczyny. Kocie perfumy będą dostępne w sprzedaży w kilku formach, np. woda kolońska, olejek zapachowy roll-on, balsam i olejek do ciała, żel pod prysznic lub odświeżacz powietrza.