Koszulka Gucci to biały t-shirt z logo marki i wygląda jak lekko sprany, co nadaje mu charakteru lat 90. To luksusowa wersja popularnych w tym sezonie koszulek z logo zespołów modnych w poprzednich dekadach. Sukces Gucci to zwieńczenie pasma sukcesów w 2016 roku i pracy dyrektora kreatywnego, AlessandroMichele'a. Jeśli śledzicie trendy na Instagramie, z pewnością zauważyliście, że pod hashtagiem #OOTD (Outfit Of The Day) znalazło się wiele stylizacji z charakterystycznym, białym t-shirtem.

W butikach Gucci pojawiło się kilka wersji tej koszulki. Klasyczna, damska wersja kosztuje 590dolarów, natomiast taka sama wersja dla mężczyzn już "tylko 420 dolarów. Wzór występuje także w formie sportowej bluzy, rzadziej spotykanej na Instagramie - to prawdopodobnie kwestia ceny. Za bluzę Gucci zapłacić trzeba aż 2600dolarów. Cena jest o tyle usprawiedliwiona, że t-shirt i bluza to najbardziej kultowe propozycje z pokazu Gucci 2017CruiseCollection

Jak nosić "zwykły" t-shirt warty tyle co pensja niektórych osób? Tak, jakby naprawdę był spraną koszulką, znalezioną na dnie szafy. Blogerki, takie jak ChiaraFerragni i JessicaMercedes, łączą go z dżinsami, skórzanymi spódnicami i marynarkami lub kurtkami typu oversize. Do tego biżuteria - najlepiej choker w klimacie lat 90. Zobaczcie więcej propozycji w naszej galerii.