"Obroża" z żyłki

Czy one miały właściwie jakąś nazwę własną? W latach 90. były absolutnym hitem wśród nastolatek - dołączano je jako prezenty do gazet, sprzedawano na odpustach, targach i koncertach, a także w kioskach. Problemem nie była więc dostępność, tylko... pozwolenie od mamy. Teraz możemy już nosić je "legalnie" i kupić, np, na asos.com.

Dżinsowy total look

Justin Timberlake i Britney Spears - związek już dawno nie istnieje, ale o podwójnie dżinsowej stylizacji z American Music Awards długo nie zapomnimy. Była ona zwieńczeniem trendu dekady, który przewijał się przez całe lata 90. W tym sezonie dżins wraca - dowody na to znajdziecie w najnowszym numerze magazynu "Glamour".

Metaliczna puchówka

Puchowa kurtka już sama w sobie była marzeniem dzieciaków z lat 90., ale jeśli dodać do tego metaliczny połysk... Takie kurtki nosiły dziewczyny ze Spice Girls, Destiny's Child i Cleopatry. Teraz ten trend powraca - srebrna, puchowa kurtka pojawiła się m.in. w kolekcji Alexandra Wanga dla H&M. 

Naszyjnik z imieniem

Jeśli ten gadżet miałby zyskać ambasadorkę, to na pewno byłaby nią Carrie Bradshaw. Teraz noszą go gwiazdy i it girls - na naszyjniku musi obowiązkowo znaleźć się imię... nie, nie chłopaka - własne!

Zmywalne tatuaże

Po modzie na tatuaże trwałe, (która wciąż nie przemija zupełnie, ale trochę ustępuje miejsca konkurencji) przychodzi czas na zmywalne ozdoby do ciała. W latach 90. nosiła je m.in. X-Tina. Aguilera ozdabiała zmywalnymi dekoracjami swój pępek. Przyznajcie się, kto nie marzył o słoneczku na brzuchu?

Kapelusz wędkarza

Kapelusze z odpornego na wodę materiału z krótkim rondem, to jeden z trendów, którego na pewno nie posądzaliście o powrót. Wygląda jednak na to, że gwiazdy go lubią - kapelusze tego typu nosi m.in. Rihanna i Brad Pitt. Co sądzicie o takim dodatku na lato?

Nerki

Zwane też saszetkami lub bumbags. Przeżywają swoją drugą młodość, a my zupełnie się temu nie dziwimy - są wygodne, pojemne, mają mnóstwo genialnych wzorów i latem doskonale zastępują nieporęczne torebki. Jaki nadruk wybieracie na wiosnę? 

Martyna Wyrzykowska