Wiedziałaś, że dzisiaj Dzień Singla? Tak, ktoś ustalił, że święto wszystkich niesparowanych wypada właśnie dzień po Walentynkach. I choć w sumie do wszystkich tego typu świąt najlepiej podchodzić z dystansem, to jednak nie zaszkodzi, by akurat w takim dniu jak ten, szczególnie docenić fakt, że jest się singlem. Bo nic lepszego w życiu nie mogło Wam się przytrafić! A coś nam się wydaje, że mimo, iż nie macie problemu z tym, że nie macie drugiej połówki, i tak za rzadko doceniacie ten błogi stan. Stan, który daje Wam całe mnóstwo możliwości praktycznie w każdej dziedzinie Waszego życia. 

10 rzeczy, które powinnaś docenić, jeśli jesteś singielką 

1. Nie musisz planować Walentynek. Spędzasz ten dzień, jak tylko chcesz. Czyli tak, jak każdy inny w roku - jak najlepiej potrafisz.

2. Wyjazd na urlop możesz zaplanować w każdej chwili. Nie ustalasz z nikim terminów, konsultować miejsca, gdzie się wybierasz ani w którym będziesz nocować. Po prostu robisz to, co Ci się podoba. Czy to nie wspaniałe uczucie?

3. Nie musisz wychodzić z ludźmi, za którymi nie przepadasz tylko dlatego, by nie sprawić komuś przykrości.

4. Nie masz problemu, u kogo spędzacie święta. Spędzasz je w jedynym słusznym miejscu, czyli w swoim własnym domu.

5. Kiedy wychodzisz na imprezę, możesz rozwiać z kim chcesz bez obawy, że ktoś może mieć o to pretensje. A tak swoją drogą, jeśli ktoś komuś robi o to wyrzuty, to serdecznie współczujemy.

6. Nie musisz przejmować się, czy ta druga osoba lubi Twoich znajomych czy nie. Ty za to lubisz kogo chcesz. 

7. Masz więcej czasu, żeby inwestować w siebie i w swój rozwój. 

8. A jeśli masz ochotę przez pół dnia oglądać Netflixa, nikt nie wypomina Ci tego przez drugą połowę dnia. 

9. Możesz w każdej chwili zmienić pracę i miejsce zamieszkania. Jeśli masz prawdziwych przyjaciół i fajnych znajomych, odległość nie będzie dla nich problemem. Z drugą połówką z reguły nie jest już tak łatwo. 

10. Bardziej koncentrujesz się na tym, żeby pokochać siebie. Tylko wtedy, kiedy będziesz pewna, że jesteś dla siebie najważniejsza, możesz obdarzyć szczerym i "zdrowym" uczuciem drugą osobę. 

Jak przetrwać Walentynki będąc singlem? Oto sprawdzone sposoby! >>>