Każda ze 100 testerek dostała jeden zestaw batoników TAK PROSTO z 5 różnymi wariantami smaków. Były to:

  • Gorzka czekolada z orzechami i kulkami zbożowymi z 56% kakao w czekoladzie,
  • Gorzka czekolada z żurawiną i quinoą z 56% kakao w czekoladzie,
  • Gorzka czekolada ze śliwką i musli z 80% kakao w czekoladzie,
  • Baton z sezamu ze słonecznikiem i miodem,
  • Baton z sezamu z dynią i miodem.

Batoniki TAK PROSTO zostały stworzone przez E. Wedel w odpowiedzi na zapotrzebowanie na funkcjonalne przekąski. Na pierwszym miejscu w składzie batonów TAK PROSTO występują miazga kakaowa i sezam. Na opakowaniu batonów wymieniono funkcje prozdrowotne jakie pełnią określone składniki - np. magnez zawarty w wariancie ze śliwką i 80% kakao w czekoladzie przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Opakowanie jest bardzo czytelne i jasno informuje, które produkty są naturalnym źródłem magnezu, błonnika czy tłuszczów nienasyconych. Jest to ciekawa propozycja codziennej przekąski dla każdego.

CZY NASZYM TESTERKOM SMAKOWAŁY NOWE BATONIKI „TAK PROSTO”?

Według naszych testerek batoniki TAK PROSTO jako nowość na rynku są warte uwagi – wyróżniają się ciekawymi dodatkami i wyjątkowym smakiem. Każdy z batonów otrzymał notę powyżej  4 gwiazdek, (na 5 możliwych) pod którą kryła się następująca ocena: „Jestem zadowolona! To dobry produkt! Spełnił większość moich oczekiwań”. Blisko połowa badanych oceniła, że produkty z linii TAK PROSTO spełniły wszystkie ich oczekiwania w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku. Batonik, który zebrał najwięcej pochwał wśród testerek, (blisko 69%)  to Gorzka czekolada z orzechami i kulkami zbożowymi z 56% kakao w czekoladzie. Drugim faworytem linii jest wariant Gorzka czekolada z żurawiną i quinoą z 56% w czekoladzie – prawie 65% testerek przyznało mu maksymalne 5 gwiazdek. Podium zamyka Baton z sezamu z dynią i miodem, który otrzymał 5 gwiazdek od blisko 58% testerek. Brzmi pysznie! Jednak największym zaskoczeniem wśród uczestniczek był smak i niepowtarzalność gorzkiej czekolady jako składnika batonów. Jedna z uczestniczek napisała: „gorzka czekolada w formie batoników, z którą rzadko się spotykam, to wielki plus i coś nowego”. Testerki pozytywnie oceniły również opakowanie produktów – dla wszystkich informacje na etykiecie były czytelne.

CZY LINIA BATONIKÓW „TAK PROSTO” JEST FAKTYCZNIE FUNKCJONALNA?

Z odpowiedzi uczestniczek wynika, że batoniki spełniły większość ich oczekiwań. Jak wcześniej wspomniałyśmy, jest to ciekawa propozycja codziennej przekąski, co  potwierdziły testerki. Dziewczyny pisały, że sięgały po produkty w przeróżnych sytuacjach: w pracy, po i przed treningiem, w czasie wolnym, do kawy, a w szczególności w chwilach nagłego głodu. Dodatkowo 9 na 10 testerek poleciłoby batoniki kolejnej osobie.

NOWA PROPOZYCJA W OFERCIE E. WEDEL – CHCEMY WIĘCEJ

Aż 87% testerek uznało, że batoniki TAK PROSTO są właściwym produktem dla osób chcących dokonywać lepszych wyborów żywieniowych. Kiedy zapytałyśmy, czy w ofercie E. Wedel powinien być większy wybór tego typu przekąsek, aż  89% testerek odpowiedziało twierdząco. My również z niecierpliwością czekamy na nowe smaki!

TAK PROSTO OD E. WEDEL - SPRAWDŹ SAMA!

Ponad 80% naszych testerek zamierza kupić w przyszłości batoniki TAK PROSTO. Czekolada, sezam, starannie wyselekcjonowane dodatki – czy to nie brzmi jak idealna przekąska? Resztę zalet zobacz na infografice!