Walentynki (wbrew pozorom) są dość kontrowersyjnym świętem, w końcu jedni czekają na nie cały rok, a inni szczerze nienawidzą. Osoby należące do pierwszej grupy pragną, aby ten dzień był wyjątkowy – wymyślają niespodzianki dla swojej drugiej połówki, organizują romantyczne wypady, albo gotują dania, których głównym składnikiem są afrodyzjaki… Pomysłów jest dużo. My mamy jednak coś dla prawdziwych miłośników kwiatów!

ZOBACZ TAKŻE: Walentynki 2018: Najlepsze pomysły na prezent dla dziewczyny (albo dla samej siebie!) >>>

Jedna z kwiaciarni w Warszawie zaoferowała specjalną usługę na Walentynki. W ten wyjątkowy dzień będziemy mogli zamówić 101 róż z dostawą pod same drzwi, a zapłacimy jedynie 40 zł! Niestety, nie jest tak pięknie, jak mogłoby się wydawać, ponieważ jest to kwiaciarnia w tej cenie oferuje nie kupno róż, a jedynie… wypożyczenie ich i to tylko na 10 minut. Oferta usług warszawskiej jest jednak szersza! Razem z kwiatami wynająć możemy modela do zdjęć, pudełko cukierków, suprise box lub torebkę Calvin Klein. Do tego mamy zagwarantowaną pełną anonimowość!

Te ogromne bukiety na pewno świetnie sprawdzą się podczas (dość mocno ograniczonych czasowo) mini sesji zdjęciowych rodem z instagramowych profili najpopularniejszych blogerek z całego świata. My jesteśmy na tak, ale pomysł ten podobałby nam się bardziej, gdybyśmy miały więcej czasu na cieszenie się kwiatami!