13 listopada ruszyła nowa akcja marketingowa Kazar, która jest nawiązaniem do kampanii wizerunkowej prowadzonej we wrześniu pod hasłem „Zasługujesz na to, co najlepsze… Zawsze”, w której marka prezentowała swoją szeroką ofertę produktową w kontekście codziennych sytuacji życiowych W listopadzie Kazar skupia się na temacie spędzania wolnego czasu, w którym każdy sam wybiera formę odpoczynku i może realizować swoje pasje. Podkreśla jak ważne jest znalezienie chwili dystansu od codziennych obowiązków i wykorzystania jej w najprzyjemniejszy dla siebie sposób. Marka Kazar wpisuje się w różnego rodzaju aktywności i towarzyszy nam w wolnym czasie. Towarzyszy w budowaniu osobistych ścieżek, bez konieczności rezygnacji z własnego stylu. Wygoda, jakość i światowe trendy spotykają się w jednym miejscu. Bez względu na to, co sprawia przyjemność każdemu np. podczas drogi na trening, zakupów lub czytając książkę… ważne, żeby czuć się komfortowo oraz być w pełni sobą, zawsze…


Najważniejsze, by robić to, co napędza nas do działania, a reszta to po prostu dobrze dobrani towarzysze – ulubione buty, poręczny plecak, torba typu shopper, stylowe rękawiczki i zegarek, które dopełnią każdą stylizację, nawet podczas spaceru z czworonogiem.


Precyzja z jaką wykonane są produkty daje pewność, że nie zawiodą one nawet w tych momentach po pracy, gdy staramy się złapać jak najwięcej chwil dla siebie i swoich bliskich. Dla jednych będzie ważna elegancja czy design, dla innych – wygoda i funkcjonalność. Dzięki skórom najwyższej jakości, ciekawym fakturom i zdobieniom możemy wyrazić swój indywidualny charakter.


W zależności od tego ile wolnego czasu mamy, w jakim nastroju jesteśmy i jaka pogoda panuje na zewnątrz, produkty Kazar są z nami zawsze, odpowiednie do każdej aktywności na jaką się zdecydujemy, bo przecież jest to Twój Czas – Twój Wybór. 

Więcej szczegółów na kazar.com