Instagram zamienia się powoli w aplikację, która łączy wszystkie funkcje. Przez aplikację komunikujemy się ze światem i znajomymi, jesteśmy na bieżąco z newsami, dzielimy się własnymi treściami, a ostatnio możemy również robić zakupy. Odkąd kilka miesięcy temu Snapchat zmienił się nie do poznania, wiele osób zrezygnowało z jego używania. Część naszej redakcji również usunęła konto na Snapie, a pozostałe osoby przeglądają go sporadycznie. Popularność Instagrama, według nas, polega na tym, że łączy wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, ale jednocześnie jest przejrzysty. Co więcej, aktualizacje, które nadejdą w najbliższym czasie mogę przesądzić o początku końca aplikacji Snapchat.

Od teraz możecie wyciszyć znajomych na Instagramie. Wiemy, jak to zrobić >>>

Wideorozmowy

Idąc w ślad za Facebookiem i Snapchatem , już niedługo Instagram wprowadzi możliwość wideorozmów. Naprawdę nie wierzyliście, że wszystko, czego Wam potrzeba w social mediach, sprowadza się teraz do Insta?

Oznaczanie znajomych z Facebooka na Instagramie

Jeżeli jesteście zalogowani na Instagramie facebookowym kontem, będzie mogli oznaczać znajomych, wpisując ich imię i nazwisko, czyli nie będziecie musieli znać ich nicków. Dodatkowo, w powiadomieniach na Facebooku wyświetlą się informacje o nowych, instagramowych postach osób, które obserwujecie na Ig. Nadążacie?

Archiwum Insta-Stories jako kalendarz

Uważamy, że to jedna z najfajniejszych funkcji Instagrama, a już niedługo InstaStories, które opublikowaliśmy, będzie uporządkowane w formie kalendarza. Bez problemu odnajdziecie więc stories sprzed nawet kilku miesięcy!