Warto było czekać! Już jutro, to jest 10 października, odbędzie się premiera 3. sezonu Riverdale. Nowe odcinki co tydzień będą pojawiać się na platformie Netflix. Serial, który powstał na podstawie komiksów Archie Comics, zdobył ogromną popularność, a widzowie pokochali jego głównych bohaterów - Betty Cooper, Archie Andrews, Veronica Lodge i Jughead Jones, rozwiązujących kryminalne zagadki. Chwilę przed tym, jak nowe odcinki trafią na antenę, dotarły do nas kolejne szczegóły o nowych wątkach! Będzie się działo.

W 3. sezonie „Riverdale” pojawi się bohater, który sporo namiesza! >>>

Co nas czeka w 3. sezonie Riverdale?

Przypomnijmy, że 2. sezon serialu zakończył się odkryciem tajemnicy Czarnej Maski. Okazało się, że za okrutnymi morderstwami w miasteczku stał ojciec Betty, Hal Cooper. W wyniku zamieszek dwóch gangów aresztowano Archie'ego, którego oskarżono o zabicie jednego z uczniów liceum. Jughead został królem Węży, a Cheryl dołączyła do jego gangu. Natomiast Hiram Lodge pojednał się z czarnymi charakterami na czele z Penelope Blossom.

Z oficjalnego trailera Riverdale 3 dowiedzieliśmy się, że Archie szybko wyjdzie na wolność, aby wspólnie z Betty, Veronicą i Jugheadem udać się na krótkie wakacje. Twórcy serialu zdecydowali także o rozbudowaniu wątku Kevina i Moose'a oraz postaci Tony, dziewczyny Cheryl, która w finałowym odcinku poszła w jej ślady i wstąpiła w szeregi Węży. Bez wątpienia jedną z najciekawszych kwestii będzie romans Alice (matki Betty) oraz FP (ojca Jugheada). Tym bardziej, że do Riverdale powróci jego była partnerka i córka.

W rolę matki Jugheada wcieli się Gina Gershon, którą możecie kojarzyć z filmów PS. Kocham Cię, Versace. Geniusz, sława i morderstwo oraz LOL. Natomiast jego siostrę zagra 12-letnia Trinity Rose Likins, mająca za sobą występ w bożonarodzeniowej produkcji 12 Days. Ich postaci pojawią się w serialu dopiero w połowie 3. sezonu. Już nie możemy się doczekać nowych wątków w Riverdale!