Lato 2022 trwa w najlepsze. I choć nie znamy waszych planów, jedno jest pewne: według gwiazd, na pewno nie będziecie narzekać na nudę, jeśli chodzi o kwestie związane z uczuciami. Przypomnijmy, że 22 lipca rozpoczyna się sezon Lwa, który sprzyja flirtom, emocjonalnym uniesieniom, porywom namiętności oraz (mniej lub bardziej) niezobowiązującym romansom. Wenus i Jowisz też dorzucą swoje – przysłowiowe – trzy grosze. Pisałyśmy i pisaliśmy już o znakach zodiaku, które znajdą miłość tego lata. Niestety nie wszyscy będą mieli tyle szczęścia. Niektóre osoby powinny przygotować się na uczuciowe rozczarowanie. Przeczytaj nasz horoskop miłosny na lato 2022 i sprawdź, kto (prawdopodobnie) będzie leczył złamane serce podczas tegorocznych wakacji

Znaki zodiaku, które czeka miłosne rozczarowanie latem 2022 – Baran  

Pierwszy w naszym zestawieniu jest zodiakalny Baran. Niektóre relacje, choć czasem trudno nam to zaakceptować, rozluźniają się albo całkowicie dobiegają końca. Drogi Baranie, wszystko wskazuje na to, że tak będzie też w twoim przypadku. Liczyłaś lub liczyłeś na coś więcej, ale – jak się okazuje – los napisał dla ciebie inny scenariusz. Nie zapominaj, że mimo to masz ogromny wpływ na swoją przyszłość. Gwiazdy rekomendują, abyś nie zniechęcał się / nie zniechęcała się i nie odcinał / nie odcinała od ludzi. Przed tobą jeszcze wiele okazji do dobrej zabawy, jak również do nawiązywania nowych znajomości, które z czasem mogą zmienić się w poważniejsze, głębsze relacje. Otwórz swoje serce i umysł. 

Znaki zodiaku, które czeka miłosne rozczarowanie latem 2022 – Skorpion 

Trudny czas przed zodiakalnymi Skorpionami – singielkami oraz singlami, jak również osobami, które są w związku. Jeśli urodziłaś lub urodziłeś się między 23 października a 22 listopada i należysz do pierwszej grupy, niestety twoje uczucia nie zostaną odwzajemnione, co może negatywnie wpłynąć na twoją pewność siebie. Masz już partnerkę albo partnera? W takim razie będziesz miała bądź miał wrażenie, że wasza relacja zmierza w złym kierunku, a wasze oczekiwania znacznie się od siebie różnią. Gwiazdy radzą, abyś latem 2022 skupiła lub skupił się na sobie. Postaw się na pierwszym miejscu, zwróć uwagę na swoje potrzeby. Nie szczędź sobie przyjemności. Dzięki temu spojrzysz na sprawy uczuciowe z nowej perspektywy. I pamiętaj: twoja wartość nie zależy od tego, czy ktoś jest tobą zainteresowany, czy nie. 

Znaki zodiaku, które czeka miłosne rozczarowanie latem 2022 – Ryby 

Horoskop miłosny na lato 2022 dla Ryb mówi: to skomplikowane. Bo z jednej strony, Rybo, czeka cię niesamowity romans. Coś, czego jeszcze nie doświadczyłaś bądź nie doświadczyłeś w swoim życiu, a co za tym idzie: idealna okazja do tego, by lepiej poznać siebie, swoje ciało i własne potrzeby. Zapowiada się świetnie, jednak gwiazdy machają do ciebie z oddali czerwoną flagą. Może się bowiem okazać, że osoba, która podczas tych wakacji zawróci ci w głowie i sercu, patrzy na waszą relację inaczej niż ty i, mówiąc wprost, nie zaangażuje się. Czerp więc, ile się da, ale jednocześnie postaraj się kierować nie tylko sercem, ale i umysłem. I jeszcze jedno: pamiętaj, że nie musisz nikogo przepraszać za swoje emocje. Masz do nich pełne prawo.