Oficjalnie rozpoczęłyśmy 2023 rok. To nowy etap. A co za tym idzie: nowe wyzwania, okazje i możliwości. Chcąc jak najlepiej je wykorzystać, warto odpowiednio przygotować się do nadchodzących miesięcy. Pomocny w tym wypadku może okazać się horoskop roczny dla wszystkich znaków zodiaku, w którym przeczytacie o nadchodzących pomyślnościach oraz trudnościach. I to zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli natomiast chodzi o miłość, pisałyśmy już o znakach zodiaku, które odnajdą miłość w tym roku. Gwiazdy zapowiadają zodiakalnym Bykom, Rakom, Wagom oraz Skorpionom gorący romans lub stały, stabilny związek. Niestety nie wszyscy będą mieli tyle szczęścia. Oto cztery znaki zodiaku, które – według horoskopu – będą miały w tym roku pecha w miłości. 

Znaki zodiaku, które w 2023 roku będą miały pecha w miłości – Baran

2023 rok nie będzie najłatwiejszy dla osób urodzonych pod znakiem Barana. Jak mówią gwiazdy, czeka je m.in. rozczarowanie w miłości. Zodiakalne Barany cechują się odwagą, kochają przygody i chętnie próbują nowych rzeczy. Są nieustraszone. Często to właśnie one inicjują nowe relacje, zabiegają o względy osoby, która zwróci ich uwagę, do tego łatwo się angażują. No a wtedy trudno im odpuścić. Niestety wszystko wskazuje na to, że już niebawem obdarzą uczuciami niewłaściwą osobę. Wkręcą się. Jednak druga strona nie będzie zainteresowana relacją z nimi konkretnie albo relację w ogóle. Tym samym złamie im serce. Dodatkowo ta sytuacja wpłynie negatywnie na poczucie ich własnej wartości. 

Znaki zodiaku, które w 2023 roku będą miały pecha w miłości – Bliźnięta

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć również zodiakalnych Bliźniąt, które są świetnymi uwodzicielami i uwodzicielkami, uwielbiają flirtować, a poza tym często oddzielają miłość od seksu oraz związanej z nim fizycznej przyjemności. Ale nawet je dotyka czasem strzała Amora. A wtedy dają z siebie sto procent. Pozostają wymagające wobec partnera / partnerki, ale jednocześnie dbają o niego / o nią, a także chętnie spełniają jego / jej potrzeby. Choć w 2023 roku ktoś zawróci im w głowie (oraz sercu) i nasze drogie Bliźnięta pomyślą sobie „to właśnie to”, to dość szybko okaże się, że jednak nie. Gwiazdy zwiastują im toksyczną relację, z której (niestety) trudno będzie się uwolnić. Trafią na kogoś, kto po prostu nie zasługuje na ich uczucia i uwagę, przez kogo zaczną podejmować szereg złych decyzji. Dobrze byłoby, gdyby zodiakalne Barany miały obok siebie kogoś bliskiego i zaufanego, kto pomoże im w trudnych chwilach. 

Znaki zodiaku, które w 2023 roku będą miały pecha w miłości – Koziorożec

Kolejny znak zodiaku, który w 2023 roku będzie mieć pecha w miłości, to Koziorożec. Czyli – powiedzmy sobie szczerze – dość trudny kochanek lub kochanka. Nieufny / nieufna, zamknięty / zamknięta w swoim świecie, przeciwny / przeciwna jakimkolwiek zmianom oraz kompromisom. Osobom, które urodziły się pod tym znakiem zodiaku, często brakuje tak zwanej pasji. Nie potrafią okazywać uczuć, co często przeszkadza ich partnerom bądź partnerkom. Albo kandydatom i kandydatkom do tej roli. Według horoskopu miłosnego, zodiakalne Koziorożce już wkrótce przekonają się o tym na własnej skórze, a właściwie na własnym sercu. I będzie to trudne, do tego bolesne doświadczenie.