30 Seconds To Mars to jeden z tych zespołów, które mają wielu fanów wśród polskiej publiczności. Jared Leto i spółka chętnie do nas wracają. W tym roku zaplanowali aż 2 koncerty w Polsce. Pierwszy odbył się pod koniec kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie, natomiast kolejny będzie miał miejsce w Krakowie za niecały miesiąc! Ważna informacja dla niezdecydowanych: bilety wciąż są w sprzedaży, a ceny zaczynają się od 129 zł za miejsce na płycie.

[EXCLUSIVE] Wywiad z Natalią Nykiel - z artystką rozmawialiśmy m.in. o współpracy z Sokołem i jej wyrazistym stylu scenicznym >>>

Natalia Nykiel wystąpi przed koncertem 30 Seconds To Mars w Krakowie

Ci, którzy mieli okazję bawić się do największych hitów w Łodzi na pewno pamiętają, że miał tam miejsce pewien polski akcent. Jared Leto zaprosił na scenę Natalię Nykiel, która zaśpiewała z nim w duecie najnowszy utwór 30 Seconds To Mars, pochodzący z ostatniej płyty America, Dangerous Night. Nikt się tego nie spodziewał, a występ nie był zapowiadany wcześniej, dlatego to była niemała niespodzianka dla fanów zespołu i oczywiście wokalistki! Okazuje się, że to nie koniec ich współpracy, ponieważ Natalia Nykiel zagra przed krakowskim koncertem w roli supportu. Kto wie, może teraz ponownie zaśpiewa w duecie w Jaredem Leto?

Natalia Nykiel jest jedną z najbardziej charakterystycznych artystek młodego pokolenia. Jej oryginalna barwa i styl, a także charyzma zapewniły jej mocną pozycję w branży. Docenił to również wokalista 30 Seconds To Mars, który w Łodzi zapowiedział ją słowami „Przed Wami jedyna, wyjątkowa Natalia Nykiel”! Już nie możemy doczekać się zarówno supportu wokalistki, jak i koncertu 30 Seconds To Mars w Krakowie! Z kim widzimy się pod sceną 29 sierpnia w Tauron Arenie?