Koniec roku to czas podsumowań. Swoimi przemyśleniami na temat ostatnich miesięcy postanowiła podzielić się m.in. Blanka Lipińska. Autorka powieści 365 dni opublikowała na Instagramie post, w którego opisie przyznała, że to był wspaniały, ale niezwykle pracowity rok. Jednak podsumowania, podziękowania i życzenia dla obserwatorów nie wzbudziły tylu emocji, co zdjęcie „wrzucone” przez rodzimą pisarkę. Blanka Lipińska pokazała bowiem oficjalny plakat promujący film na podstawie swojego bestsellerowego erotyka.

365 dni – wiemy, jak wygląda plakat promujący film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Tego jeszcze nie było w polskim kinie!

Do premiery 365 dni został niewiele ponad miesiąc. Przypomnijmy, że film trafi do polskich kin 7 lutego 2020. Na razie widzieliśmy „tylko” zdjęcia z planu. Ale wczoraj Blanka Lipińska zdradziła, jak wygląda oficjalny plakat promujący ekranizację bestsellerowej powieści. Widzimy na nim głównych bohaterów nago, a konkretnie Laurę w objęciach Massimo. Takiego plakatu w polskim kinie jeszcze nie było! Zdjęcie, które Blanka Lipińska opublikowała na swoim Instagramie, możecie zobaczyć poniżej. Co więcej, film 365 dni zyskał już miano najgorętszej produkcji nadchodzącego roku. Słusznie? O tym przekonamy się tydzień przed Walentynkami 2020.

Klaudia El Dursi odrzuciła rolę w filmie „365 dni”! Dlaczego podjęła taką decyzję? >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To był WSPANIAŁY ROK Po brzegi wypełniony pracą Jestem wdzięczna Za każdy dzień, który minął Za każdy popełniony błąd Za każdą zdobytą nagrodę Za każdą bolesną lekcje Za każdy pobity rekord Za każde spełnione marzenie Za każdy sukces Za każde doświadczenie Dziękuje Wam za to wszystko To dzięki moim Fanom mogę zmieniać siebie, ludzi i świat To dzięki Wam jestem tu, gdzie jestem i mam to co mam Jesteście moją motywacją, moim wsparciem, moją armią I obiecuje, że w roku 2020 ... ....będę biegła jeszcze szybciej .....sięgała wyżej ......i patrzyła dalej CUDOWNEGO NOWEGO ROKU Oby rok, który minął był gorszy od tego, który nadchodzi...a nadchodzi NOWE

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) Gru 31, 2019 o 12:48 PST