Są takie gwiazdy, o których nie wiadomo skąd się wzięły, ale na pierwszy rzut okaz widać, że coś jest nie tak. Albo ze słuchem, albo poczuciem obciachu - samo chcenie nie wystarczy. Niestety internet pomieści wszelkiej maści artystów, dając im równe pole do uprawiania twórczości.

Ariana Grande wystąpi w Polsce! Koncert odbędzie się w ramach Sweetener World Tour 2019

Wielu z nich jednak ma to, co robi, we krwi i gołym okiem widać, że chodzi o talent, który tylko czekał na swój moment. Fani Ariany grane powiedzieliby, że to właśnie o niej. A ci, którzy mają wątpliwości, muszą zobaczyć to video!

4-letnia Ariana Grande śpiewa Celine Dion

Gwiazda właśnie wrzuciła na swój Instagram dwa nagrania z dzieciństwa przedstawiające ją i jej mamę śpiewające, a właściwie wtórujące innym artystkom. Internautom spodobało się zwłaszcza drugie z nich (u nas zobaczycie je jako pierwsze). Ariana z mamą jadą autem i na robionym z ręki nagraniu widzimy malutką, około 4-letnią gwiazdkę proszącą mamę o włączenie „następnej piosenki”. Z radia dobiegają dźwięki utworu Celine Dion You Are the Reason. Nie było by w tym może nic specjalnego, wszak scenariusz nie jest niecodzienny, gdyby nie to, że wykonanie dziewczynki robi dużo większe wrażenie, niż oryginał! Nie jest to słodki śpiew dziecka, jaki znamy z własnych nagrań czy telewizji, ale kawał głosu, który zapowiada, że mamy do czynienia z prawdziwym talentem.

Z taką opinią zgodzą się fani gwiazdy - pod postem momentalnie posypały się komentarze, a Grande w ciągu zaledwie kilku dni od publikacji zebrała ich ponad 30 tysięcy (nagranie wyświetlono ponad 8 milionów razy). Jeśli do tego dodać komentarz dziewczynki po pamiętnym wykonaniu hitu Dion put it from the beginning, Frankie czyli prośbę, by włączyć utwór jeszcze raz, dajemy 100% gwarancji, że to najsłodsze co dziś zobaczycie! No i że odpalicie to jeszcze raz!

Pete Davidson zablokował Arianę Grande na Instagramie!