Na liście basiców znajdziemy wiele minimalistycznych ubrań, które są na tak uniwersalne, że można je dopasować właściwie do wszystkiego. Bez wątpienia nie zabraknie wśród nich białych T-shirtów i klasycznych koszulek na ramiączkach w czarnym kolorze. Okazuje się jednak, że niezliczone możliwości może nam dać również crop top. Krótka koszulka nie musi być wcale zarezerwowana jako towarzyszka legginsów na siłownię. Z powodzeniem może pojawiać się w bardzo różnorodnych stylizacjach na co dzień. Potwierdzają to influencerki, które latem 2022 właściwie się z nimi nie rozstają. W naszym zestawieniu znajdziesz 5 letnich stylizacji z crop topem, ale to tylko kropla w ocenie inspiracji publikowanych na Instagramie. Bez trudu znajdziesz tam jeszcze więcej pomysłów, które z łatwością przeniesiesz do własnych zestawów. Letnie stylizacje z crop topem od teraz będą na porządku dziennym.

Letnie stylizacje z crop topem – Crop top ze spodniami

Crop top do spodni to pierwsza myśl, która przyszła nam do głowy. Po obejrzeniu propozycji influencerek okazało się, że ten duet daje właściwie nieograniczone możliwości. Krótki top można z powodzeniem łączyć z jeansami, spodniami garniturowymi, joggerami i właściwie każdymi innymi, które mamy w swoich szafach. Nie ma zatem jednej sprawdzonej recepty na udaną stylizację z crop topem i spodniami. Każdy może tę dwójkę zinterpretować po swojemu i dopasować luźny schemat do własnego stylu. Z tego powodu prosty crop top może awansować do rangi basicu.

 

 

Letnie stylizacje z crop topem – Crop top ze spódnicą

Crop top nie jedno ma imię. Krótkie modele można z powodzeniem znaleźć pod postacią tuby, na ramiączkach lub z krótkim albo długim rękawem. To także daje dodatkowe możliwości podczas tworzenia stylizacji z tym elementem garderoby. Potem wszystko idzie już jak z płatka, bo dopasowanie crop topu do rzeczy, które ma się w swojej szafie, wcale nie jest trudnym zadaniem. Jakieś konkrety? Chociażby stylizacja z crop topem i spódnicą. Taki duet daje wiele możliwości po obu stronach. Na przykład crop top z długim rękawem i satynowa slip skirt lub jeansowa minispódnica i krótka tuba. Każdy będzie miał własną wizję takiego połączenia.

 

 

Zobacz także:

Letnie stylizacje z crop topem – Crop top z szortami

Cechą, która mogła zniechęcać do wyboru crop topu, jest jego długość odsłaniająca pępek. Na szczęście są rozwiązania, które powalają nie rezygnować z tego modelu i jednocześnie nie odsłaniać zbyt wiele ciała. Jeżeli potrzebujesz właśnie takiej wskazówki, to wielokrotnie prezentowała ją między innymi Leonie Hanne. Fashionistka bardzo częsta zestawia crop top z modelami z wysokim stanem. Dotyczy to nie tylko spodni i spódnic, ale nawet szortów. Jeżeli zatem szukasz pomysłu na letnią stylizację z crop topem to wystarczy, że założysz do niego krótkie spodenki.

 

 

Letnie stylizacje z crop topem – Crop top do garnituru

Co jeszcze może nam dać crop top w szafie? Najlepiej zadać sobie po prostu pytanie, czego potrzebujemy, a potem wykorzystać go w odpowiedzi. Crop top jest idealny do legginsów na siłownię. Na tym jednak nie koniec. Pozwoli stworzyć wiele casualowych stylizacji z rozmaitymi dołami. Okazuje się też, że może być elementem garderoby zestawianym z eleganckimi strojami. Jeżeli lubisz garnitury, a przy tym świetnie czujesz się przełamując ich oficjalny charakter na przykład przy pomocy snekaersów, to crop top także sprawdzi się w tej roli. Garniturowe spodnie, marynarka i taki zamiennik koszuli to za każdym razem udane trio.

 

 

Letnie stylizacje z crop topem – Crop top do garsonki

Garnitur to nie jedyny komplet, do którego można dodać crop top. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nosić go pod marynarkę w zestawie ze spódnicą. Cenione przez Francuzki garsonki są prawdziwym przebojem w tym sezonie, więc tego typu połączenia można było zobaczyć na Instagramie już wielokrotnie. Pozostaje jedynie kwestia kolorystyki. Powściągliwa paleta czy intensywne odcienie? Zestawienie na zasadzie kontrastu czy total look? Niezależnie od odpowiedzi, każdy pomysł jest dobry, żeby wykorzystać crop top w swojej letniej stylizacji.