Jeżeli śledzicie nasz profil na Instagramie, to na pewno zauważyliście, że w minioną sobotę miałyśmy okazję na żywo zobaczyć Taco Hemingwaya i Quebonafide w Warszawie. Raperzy naprawdę dali radę i nie zawiedli przybyłego na Halę Torwar tłumu fanów. Musimy przyznać, że w naszej pamięci na długo zostaną prawie dwie godziny zabawy do utworów z płyty SOMA 0,5 mg. Po kilku dniach, kiedy emocje już opadły, postanowiłyśmy opisać pięć naszych ulubionych momentów z sobotniego koncertu.

[QUIZ] Którą piosenką z płyty „SOMA 0,5 mg” od Taconafide jesteś? >>>

Najlepsze momenty podczas warszawskiego koncertu Taconafide

1. Rozmowy z publicznością

Już na początku koncertu raperzy weszli w interakcję z publicznością. Nie tylko przywitali fanów i podziękowali im za przybycie, ale również opowiadali o pracy nad wspólnym projektem. Między kolejnymi piosenkami zdradzali sekrety i ciekawostki dotycząceTaconafide, np. początkowo tylko Filip był w stu procentach przekonany do utworu Wiem oraz jego refrenu. Oboje pozdrowili również swoich przyjaciół, współpracowników oraz rodziny, dzięki których wsparciu zawdzięczają swój sukces. 

ZOBACZ TAKŻE: Fakty dotyczące Taco Hemingwaya i Quebonafide, o których (prawdopodobnie) nie mieliście pojęcia! >>>

2. Quebo w swoim żywiole

Musimy przyznać, że Taco i Quebo równie dobrze wyglądają razem na scenie, czyli swoim naturalnym środowisku, jak i w wyreżyserowanych teledyskach. Mimo tego, że ze sobą współpracowali, to nie porzucili własnego stylu. Fani Quebinafide doskonale wiedzą, jak żywiołowy potrafi być Kuba podczas swoich koncertów. Tym razem Quebo zdjął koszulkę (do czego wszyscy się już prawdopodobnie przyzwyczaili), a później postanowił zrobić stage diving wokół całej płyty.

3. Świecące prostokąty

Takie świecące prostokąty lubimy! Podczas piosenki Soma wszyscy fani wyciągnęli swoje telefony i oświetlili Torwar. Musimy przyznać, że nie tylko wyglądało to przepięknie, ale nadało tym kilku minutom niesamowity, wręcz wzruszający klimat. Zdjęcie zrobione właśnie w tym momencie znajdziecie w naszej galerii – pięknie, prawda?

4. Własne piosenki

Mimo, że sobotni koncert odbył się w ramach trasy Ekodiesel Tour, promującej płytę SOMA 0,5 mg, to zarówno Quebo, jak i Taco wykonali swoje własne, starsze utwory. Dzięki temu, jeszcze raz mogłyśmy posłuchać m.in. Half Dead i C'est la Vie autorstwa Quebonafide, a także największe hity z ostatniej płyty Taco HemingwayaSzprycer, czyli Chodź oraz Dele (ulubioną piosenkę naszej redakcji).

5. Niekończące się bisy

Fani nie pozwolili chłopakom zejść tak szybko ze sceny. Bisy trwały naprawdę bardzo długo – Taco i Quebo ponownie wykonali m.in. Kryptowaluty, Metalicę 808 oraz Tamagotchi. Jak pewnie się domyślacie, to właśnie ten ostatni utwór szczególnie porwał fanów bawiących się na Torwarze (nas również!).

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z sobotniego koncertu. Mamy nadzieję, że chociaż w pewnym stopniu poczujecie atmosferę tego wydarzenia! Natomiast, jeżeli także bawiliście się w miniony weekend na Torwarze, to koniecznie dajcie znać, które momenty wam szczególnie zapadły w pamięć!

ZOBACZ TAKŻE: Taco Hemingway i Quebonafide z rekordową liczbą odtworzeń na Spotify >>>