Swift od dłuższego czasu eksperymentuje z trendami, wykorzystując swoje atuty. Na co dzień uwielbia nosić rozkloszowane spódniczki z wysokim stanem co potęguje efekt nóg do nieba. Do nich chętnie zakłada botki na obcasie i obcisły top. Całość dopełnia dodatkami - okulary słoneczne i kolorowa torebka. Raczej nie zobaczymy Taylor z czarną, prostą torbą- zamiast niej wybiera torby w żywych barwach (żółty, czerwień, czy soczyste bordo). Uwielbia zamszowe spódniczki z guzikami, które nosi z krótkimi, grubymi golfami. Na co dzień nie ubiera się jak „gwiazda”, jej zestawy są proste i kobiece.

Na wielkie wyjścia, gale rozdania nagród, czy spotkania z telewizją wybiera eleganckie looki. Często wybiera wycięcia i prześwity - szczególnie jeśli stawia na czarną stylizację. Garniturowe spodnie przed kostkę, wysokie szpilki i seksowna, koronkowa góra to jej najczęstszy outfit podczas ważniejszych imprez. Niezależnie od tego co zakłada, zawsze wygląda perfekcyjnie. Wszystko za zasługą figury a’la lalka Barbie - z idealnym wcięciem w talii i nogami do nieba.

Taylor chętnie zmienia style, latem nosi zwiewne boho sukienki przewiązane w pasie koszule, a zimą poncza w kratę, oldschool’owe zakolanówki i grube szale. Jej znak rozpoznawczy to czarny kapelusz, który zawsze dopełnia stylizację. Soczyste, różowe szpilki dobiera do… pomadki! Efekt jest świetny.

VIKTORIA KRUSZCZYŃSKA