Kim jest zgrana para? Tworzą ją dwie bliskie sobie osoby – chłopak i dziewczyna, najlepsze przyjaciółki, dziecko i rodzic lub wnuczek i babcia. Oczywiście, to tylko część przykładów, ponieważ idealny duet możecie stworzyć tak naprawdę z każdym. Ważne, aby była to osoba szczególna w waszym życiu. Cechą charakterystyczną zgranych par są bowiem wyjątkowe więzi, które je łączą. Czujecie, że wzajemnie się uzupełniacie i ciężko wam wyobrazić sobie świat bez ukochanej osoby. To jednak nie wszystko! Jeżeli opisane przez nas zwyczaje dotyczą również waszej relacji, to znak, że tworzycie prawdziwy dream team. Tak samo, jak Milka & Oreo, czyli nasze ulubione połączenie!

#1 Lubicie spędzać razem czas

Uwielbiacie przebywać w swoim towarzystwie! Nie możecie doczekać się kolejnych spotkań i szczególnie celebrujecie chwile, które spędzacie tylko we dwójkę. Zdarza się jednak, że macie ochotę na wyjście na kawę lub imprezę w większym gronie. I to też jest fajne! Zgrane pary zawsze znajdują dla siebie czas. Zastanawiacie się, co robić podczas kolejnego spotkania? Wybierzcie się na przejażdżkę rowerową. Wiosenna aura sprzyja takim aktywnościom.

#2 Pozostajecie w stałym kontakcie

Może nie spotykacie się codziennie, ale wciąż wymieniacie informacje. Dzwonicie do siebie, wysyłacie wiadomości, myślicie o drugiej połówce. Chęć, a nawet potrzeba kontaktu z bliską osobą (z chłopakiem, dziewczyną, rodzicem, bądź najlepszą przyjaciółką) przychodzi bardzo naturalnie. Zgrane pary rozmawiają ze sobą, gdy dzieje się coś ciekawego, albo po prostu – żeby się wzajemnie usłyszeć.

#3 Jesteście dla siebie wsparciem

Zgrane pary charakteryzują się tym, że razem mogą nie tylko więcej, ale również lepiej. Są dla siebie ogromnym wsparciem. Jeżeli tworzycie wyjątkowo dobrany duet, to doskonale wiecie, że możecie na sobie polegać w każdej sytuacji. Naturalnie, troszczycie się o swoje potrzeby i chcecie, aby wasza druga połówka czuła się jak najlepiej.

#4 Dajecie sobie przestrzeń

Wspólne spędzanie czasu daje wam ogromną przyjemność, ale powiedzmy sobie szczerze – każdy (bądź każda) z was ma swoje własne życie. Obowiązki, zainteresowania, inne relacje, które z całą pewnością warto pielęgnować. Nawet najbardziej zgrane pary potrzebują czasem chwili wytchnienia, krótkiej przerwy. To bardzo „zdrowe” i dojrzałe podejście.

#5 Śmiejecie się z tych samych rzeczy

Na pewno zauważyliście, że wszystkie zgrane pary mają podobne poczucie humoru. Wybuchacie śmiechem w tym samym momencie, często żartujecie w sposób niezrozumiały dla innych. Podobne poczucie humoru, to podstawa każdej udanej relacji – niezależnie od tego, czy jest ona partnerska, rodzicielska, czy przyjacielska.

#6 Dokonujecie podobnych wyborów

Zgrane pary dokonują zazwyczaj podobnych wyborów. To dlatego, że lubią te same rzeczy i mają pokrewne zainteresowania. Jeśli chcielibyście się przekonać, czy faktycznie tworzycie dream team, to koniecznie rozwiążcie quiz, który przygotowaliśmy wspólnie z Milką & Oreo – znajdziecie go TUTAJ. Wynikami podzielcie się na Instastory. Pamiętajcie, żeby nas oznaczyć!

Ile razy w tygodniu kobiety powinny spotykać się z przyjaciółkami? Naukowcy apelują, że to dobre dla zdrowia! >>>