Choć od zakończenia nagrań nowych odcinków "Przyjaciół" minęło już ponad 10 lat, wciąż lubimy wracać do historii związanych z najsłynniejszą szóstką przyjaciół w historii telewizji. Serial wyświetlany był przez dekadę w latach 1994-2004, ale do dziś pozostaje jednym z najchętniej oglądanych sit-comów. W czasach, gdy aktorzy pracowali nad nowymi odcinkami, brali udział w sesjach zdjęciowych, promujących nowe sezony. Gdy wracamy do tych sesji po latach, zastanawiamy się... kto wpadł na ten pomysł? 

JenniferAniston, czyli słynna RachelGreen, jej przyjaciółka (na ekranie i w życiu prywatnym) CourteneyCox w roli Moniki Geller oraz LisaKudrow jako PhoebeBuffay występują na zdjęciach w towarzystwie męskiej części "Przyjaciół". To MattLeBlancMatt, czyli JoeyTribbianiMatthewPerry w roli niezapomnianego ChandleraBinga i DavidSchwimmer, odtwórca roli RossaGellera. Cała szóstka pojawia się na zdjęciach promocyjnych w najdziwniejszych stylach.

W naszej galerii znajdziecie m.in. pokręcone ujęcie Przyjaciół siedzących w ustawionych obok siebie wannach, pijących słodkie koktajle ze wspólnych szklanek oraz solidarnie pozujących w spodniach, które stały się ikoną lat 90. nie mniej niż sami "Przyjaciele", czyli momjeans. Najbardziej zastanawiającym pomysłem jest chyba organizacja sesji zdjęciowej na tle samochodowego złomowiska. Przyjaciele nie tylko pozują uśmiechnięci na tle zgniecionych, starych aut, ale też... grają w tej scenerii w pokera. Musicie to zobaczyć na własne oczy. Na potrzeby promocji serialu powstało też zdjęcie ekipy "Przyjaciół" inspirowane słynną fotografią CharlesaC. Ebbetsa. To czarno-białe zdjęcie nowojorskich budowlańców, odpoczywających na rusztowaniu zawieszonym 256metrów ponad ulicami miasta.