#1 Na dobry początek klasyka gatunku - Meg Ryan udająca orgazm w restauracji w filmie Kiedy Harry poznał Sally

Meg Ryan w filmie Kiedy Harry poznał Sally gra uroczą Sally Albright, która spotyka się po latach ze swoim starym znajomym - Harrym. Ich relacja to próba utrzymania damsko-męskiej przyjaźni, bez potrzeby psucia jej głębszymi uczuciami. Ale w końcu to jedna z najlepszych komedii romantycznych w historii, więc... sami wiecie. Szanse na pozostanie w strefie przyjaźni są niewielkie.

#2 Justin Timberlake między udami Mili Kunis w filmie To tylko seks

Mila Kunis ma szczęście do przystojnych partnerów - zarówno na ekranie, jak i w życiu (halo, Ashton Kutcher?!). W filmie To tylko seks Jamie i Dylan podejmują próbę zostania przyjaciółmi z bonusem (friends with benefits) - uprawiają seks bez zobowiązań i starają się nie zostać parą. 

#3 Seks bez zahamowań w filmie Życie Adeli

Życie Adeli to film, w którym nie ma niedopowiedzeń w kwestii seksu. Wszystko pokazane jest w szczegółach i zbliżeniach, a role odgrywane przez Léa Seydoux i Adèle Exarchopoulos wymagały od aktorek ogromnej otwartości i odwagi. Film zdecydowanie warty obejrzenia - nie tylko ze względu na kontrowersyjne, nagie ujęcia!

7 SCEN EROTYCZNYCH Z FILMÓW, KTÓRE WARTO POWTÓRZYĆ WE WŁASNYM ŁÓŻKU >>>
 

#4 Samantha Jones i orgazm solo

Samantha Jones przypomina w tej scenie Seksu w wielkim mieście, że orgazm to efekt ciężkiej pracy. Czasem bardzo czasochłonnej - cóż, trudno. Od tego jest urlop na żądanie, prawda?

#5 Katherine Heigl i nowinki technologiczne w filmie Brzydka prawda

To jeden z najgorszych udawanych orgazmów w historii kina, a przynajmniej w kategorii komedii romantycznych. Warto jednak umieścić Brzydką prawdę w tym zestawieniu. Katherine Heigl w kluczowej scenie ma na sobie bieliznę z wibratorem, ale pilot do urządzenia wpada w niepowołane ręce. Na pocieszenie, obok niej siedzi Gerard Butler. 

#6 Cameron Diaz i prawdziwe #foodporn, czyli orgazm z deserem w dłoni

To scena z filmu Ostrożnie z dziewczynami, w której Christina grana przez Cameron Diaz cieszy się porannym seksem oralnym i słodkim deserem z bitą śmietaną. Czy można tu dodać coś jeszcze?

7 KSIĄŻEK, DZIĘKI KTÓRYM WASZ SEKS STANIE SIĘ LEPSZY >>>
 

#2 Justin Timberlake między udami Mili Kunis w filmie To tylko 0

W tym odcinku Przyjaciół Monica tłumaczy, jak rozmieszczone są na ciele kobiety strefy erogenne. Przyporządkowuje im numery i proponuje możliwe konfiguracje. Ale siódemka - wiadomo. Siódemce należy się kilka powtórzeń.

#2 Justin Timberlake między udami Mili Kunis w filmie To tylko 1