1 miesiąc przed ślubem: oczyszczanie twarzy

Nawet jeżeli regularnie wykonujecie głębokie oczyszczanie twarzy, nie róbcie tego tuż przed ślubem. Najlepiej wybrać się na ten zabieg miesiąc przed wielkim dniem. Twarz odpocznie po inwazyjnym zabiegu, ale efekty wciąż będą się utrzymywać.

2-3 tygodnie przed: test fryzury i makijażu

Dajcie sobie czas, aby na spokojnie poeksperymentować z różnymi wersjami i sprawdzić, co najlepiej do Was pasuje i w czym czujecie się najlepiej.

10 dni przed: farbowanie włosów

Jeżeli farbujecie włosy, zaplanujcie wizytę u fryzjera ponad tydzień przed ślubem. Dlaczego? Kolor na włosach staje się bardziej naturalny po dwóch lub trzech myciach. Odradzamy jednak zabiegi pielęgnacyjne, ponieważ włosy po nich są ciężkie do stylizacji.

Oryginalne sposoby na oświadczyny >>>

Tydzień przed: masaż twarzy

Wybierzcie coś łagodnego. Delikatny masaż twarzy pobudzi krążenie krwi i sprawi, że Wasza twarz będzie wyglądała promiennie. Co więcej, w tym całym szaleństwie tuż przed ślubem przyda Wam się godziną relaksu.

4 dni przed: depilacja brwi

Nieważne na co się zdecydujecie: nitkowanie, woskowanie czy klasyczne usuwanie włosków pęsetą. Po kilku dniach włoski nie odrosną, a podrażnienia zdążą zniknąć.

2 dni przed: opalanie

Pamiętajcie, aby wybrać najjaśniejszy odcień i koniecznie wypróbować opalanie natryskowe lub w solarium co najmniej miesiąc przed. Jeżeli efekt będzie zadowalający, zaplanujcie zabieg na 2 dni przed ślubem. Nie jesteście fankami sztucznej opalenizny? Wybierzcie się zamiast tego na masaż całego ciała, który rozluźni Was przed tym wielkim dniem i poprawi krążenie.

1 dzień przed: manicure i pedicure

Najbezpieczniej będzie wykonać je tuż przed ślubem. To też dobry moment, aby trochę odpocząć. Zabierzcie na mani swoje przyjaciółki i poplotkujcie przy kieliszku prosecco!

Najmodniejsze paznokcie na wiosnę-lato 2018 >>>