O tym, że pokaz Victoria's Secret nie jest zwyczajnym pokazem mody wiadomo nie od dziś. I nie chodzi o samą oprawę i modelki na wybiegu w projektach tej najseksowniejszej, a w przypadku Fantasy Bra także najdroższej bielizny na świecie. Przygotowania trwają miesiącami – doskonała figura to nie kwestia dni czy tygodni; na to by wyglądać tak jak Kendall Jenner, Gigi Hadid, Barbara Palvin i Behati Prinsloo, które podziwialiśmy w tym roku na deskach pokazu VS trzeba pracować znacznie dłużej. Tak naprawdę chodzi bardziej styl życia - regularne treningi, szereg zabiegów pozwalających zachować urodę, regularny sen i bardzo restrykcyjną dietę (która przed samym pokazem wywołuje spore kontrowersje i lawinę komentarzy).

Pokaz Victoria’s Secret 2018 - mamy zdjęcia! Kendall Jenner, Gigi i Bella Hadid, Adriana Lima i wiele więcej na wybiegu

Nie bez powodu o Aniołkach VS mówi się, że w modelingu osiągnęły wszystko. Ale jeśli dobrze się zastanowić, od Jasmine Tookes, Stelli Maxwell, Romee Strijd, Marthy Hunt i Candice Swanepoel nauczyliśmy się znacznie więcej,niż tylko tego, jak o sobie dbać. Nieustępliwość w realizacji swoich celów, konsekwencja, wiara we własne siły i przekonanie, że jeśli będziemy pracować wystarczająco ciężko, jesteśmy osiągnąć prawie wszystko to lekcje, które warto wziąć sobie do serca.

Wracając jednak do urody, wiele z trików, po które sięgamy, znamy właśnie od modelek Victoria's SecretS, nawet jeśli nie mamy tego świadomości. A tym, które jakimś cudem nam umknęły, warto dobrze się przyjrzeć! Sprawdźcie w galerii najlepsze urodowe triki podpatrzone od Aniołkow Vicoria’s Secret!

Victoria’s Secret 2018: polska stacja telewizyjna pokaże relację z Victoria's Secret Fashion Show 2018. Znamy datę i godzinę emisji!