#EvaChenPose

Sztandarowe zdjęcie naczelnej magazynu Lucky- Evy Chen? Na tylnym siedzeniu samochodu, a w kadrze buty, torebka, zaproszenie na pokaz superprojektanta i jabłko. Instagramowicze podłapali w mig i wrzucają swoje! W sneakersach Nike i torebką z sieciówki, albo w wersji high fashion- szpilkami Valentino i pikowaną chanelką.

#BasicBros

Tylko dla chłopaków! Tych, których bawią zdjęcia jakie my nałogowo publikujemy w sieci: selfie z kubkiem kawy Starbucks, w windzie, na siłowni- koniecznie z wypiętą pupą, dłońmi na talii i tzw. dziubkiem. W ich przypadku to naprawdę komiczne. Refleksja? Może czasem przesadzamy. :)

#HeelConcept

Zaczęło się przypadkiem. 25-letni artysta Misty Pollen, opublikował na Instagramie zdjęcie swojej stopy opartej na jednej ze swoich ostatnich prac- rzeźbie z bronzu. Kreatywni użytkownicy aplikacji, nie chcieli być gorsi i zaczęli tworzyć autorskie propozycje prowizorycznych "butów" dosłownie ze wszystkiego. W menu owoce, warzywa, słodycze, balony, zabawki, gadżety biurowe i wiele, wiele innych.

#HotDudesReading

Lubisz intelektualistów? Przyłap przystojniaka z książką w metrze, tramwaju, centrum handlowym. Zrób mu zdjęcie, otaguj i wrzucaj! Niech wiedzą, że świetny wygląd to za mało, żeby zrobić na nas wrażenie!

#Coffee Lovers

Kawa to chyba najpopularniejszy instagramowy rekwizyt. W z sieciówki na wynos, albo w ulubionej kawiarni świeżo spod ręki baristy. Miłośnicy kawy- łączcie się!

#WokeUpLikeThis

Ulubiony hashtag top modelek. Stosuj w dwóch wariantach. Pierwszy to super naturalność- dowód na to, że bez make-up'u, tuż po przebudzeniu też wyglądasz świetnie. Drugi to abstrakcyjna pobudka- w niewyjaśnionych okolicznościach po imprezie, z kotem na twarzy albo wielkim bałaganem na głowie.

#bae

Czyli Before Anything Else. Co jest dla Ciebie najważniejsze na świecie? Przyjaciółka, chłopak, zwierzak, pasja, Albo coś zupełnie przyziemnego- kawałek ukochanej pizzy, znoszone trampki, które masz od lat. Pokaż co kochasz!

#TheDress

Ta sukienka rozpętała prawdziwą burzę. Na pytanie, jaki ma kolor, w social media odpowiadali Kim Kardashian, Taylor Swift, Justin Bieber, a o złudzeniach optycznych huczały programy telewizyjne z całego świata. Ty już wiesz czy jest biało-złota czy czarno-niebieska? Wypowiedz się! Liczenie głosów trwa!

#MyCalvins

Hashtag stary jak świat. Totalny must-have w instagramowym portfolio gwiazd. Jeśli masz swoje #calvins, koniecznie strzel sobie takie! Nie martw się, nie musisz pokazywać za dużo ciała.