Duet LOFT37, Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska, zgodnie twierdzą: “Ada jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też ikoną mody. Jej stylizacje zawsze są bardzo eleganckie z nutką szaleństwa i nonszalancji. Jest oryginalna, a przez strój podkreśla swoją indywidualność. Gdy zaczęłyśmy myśleć o wyborze ambasadorki, jako pierwsza przyszła nam do głowy. Wydaje nam się, że idealnie oddaje charakter i filozofię naszej marki.”

Ada Fijał już od dłuższego czasu jest wielką fanką LOFT37 i jak sama mówi, z wielką przyjemnością przyjęła propozycję ambasadorowania marce: „Loft37 to marka, którą cenię i której projekty są mi bliskie. Bardzo często noszę ich buty, dlatego w momencie kiedy dziewczyny zaproponowały mi, żebym została ich ambasadorką, była to kontynuacja moich modowych wyborów, więc zgodziłam się od razu. Bardzo podoba mi się to że w projektach LOFT37 możemy sami dobierać kolory i częściowo projektować fasony. Która kobieta nie chciałaby poczuć się jak Carrie Bradshaw, bohaterka "Seksu w wielkim mieście" i mieć takie buty, jakie sobie wymarzy! (śmiech)”

LOFT37 to pierwszy na polskim rynku koncept, który pozwala na personalizację butów. Marka powstała z pasji tworzenia i miłości do mody. To must have każdej kobiety, która ubiorem pragnie podkreślić swój styl oraz indywidualność. Buty sygnowane marką to buty z charakterem, które przyciągają oryginalnym designem i odważną kolorystyką.