Wspaniały początek roku u Adama Levine i jego żony Behati Prinsloo! Lider Maroon 5 i modelka po raz drugi zostali rodzicami! 15 lutego para powitała na świecie dziewczynkę o imieniu Gio Grace Levine. Co oznacza, że Dusty Rose, która we wrześniu tego roku skończy dwa latka, została właśnie starszą siostrą. 

Pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się w zeszły piątek. I jesteśmy już pewni, że nie były to plotki, a potwierdzenie możemy znaleźć na Instagramie świeżo upieczonej mamy. Behati wrzuciła urocze zdjęcie, na którym co prawda widać tylko stopy małej Gio z dopiskiem, że odziedziczyła je po swoim tacie, ale jesteśmy przekonani, że niebawem zdradzi nam nieco więcej. 

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po raz drugi zostali rodzicami! >>> 

Levine i Prinsloo są małżeństwem od lipca 2014 roku i wyglądają na bardzo zgraną parę. Swoim uczuciem chętnie dzielą się również w mediach społecznościowych, wrzucając wspólne zdjęcia, a także dowody swojej miłości, jak choćby tatuaż "true love" Adama. Zanim muzyk poślubił urodzoną w Namibii top modelkę, był jedną z najgorętszych partii w show-biznesie. Spotykał się m.in. modelką Niną Agdal, aktorką Arielle Vandenberg i z tenisistką Marią Sharapovą.