Ostatnio Adele przeszła spektakularną metamorfozę. Jej najnowsze zdjęcia robią prawdziwą furorę w sieci, a fani zastanawiają się, w jaki sposób wokalistce udało się osiągnąć takie efekty (według niektórych zupełnie nie przypomina siebie sprzed kilku lat). Przypomnijmy, że gwiazda muzyki ma za sobą rozwód. Rozstanie z mężem zmotywowało ją do tego, by zmienić swoje nawyki i podejście do życia. Teraz skupia się przede wszystkim na sobie. Natomiast według zagranicznych mediów Adele jest zakochana. Podobno piosenkarka spotyka się z Harrym Stylesem.

Adele i Harry Styles mają romans?

Adele i Harry Styles są razem? Plotki dotyczące ich rzekomego romansu pojawiają się w mediach od kilku miesięcy. Na początku roku gwiazdy muzyki spędziły razem urlop na Karaibach. Patrząc na zdjęcia paparazzi, nie mamy wątpliwości, że świetnie się razem bawili. Przysłowiową chwilę później Harry Styles odniósł się do plotek związanych z ich rzekomym związkiem w jednym z radiowych wywiadów. Wokalista przyznał, że często miewa takie sytuacje. I to nie zależnie od tego, czy z kimś randkuje, czy pracuje nad nowym materiałem. Wypowiedź brytyjskiego gwiazdora została uznana za dość dwuznaczną. A teraz o romansie Adele i Harry’ego Stylesa znów jest głośno!

Kilka dni temu serwis Gossip Gop poinformował, że Adele i Harry Styles są razem. Zdaniem informatora portalu wokalista od dawna podkochuje się w koleżance po fachu. Natomiast Adele ma uważać go za bardzo seksownego mężczyznę. Podobno dała mu szansę i jest niesamowicie szczęśliwa. W artykule opublikowanych na zagranicznym portalu czytamy również, że w tym wypadku nie chodzi o przelotny romans. Adele miała już przedstawić Harry’ego Stylesa swojemu 7-letniemu synkowi.

Czy między Adele i Harrym Stylesem rzeczywiście jest coś więcej? Jak dotąd główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali najświeższych doniesień. W takim wypadku pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne potwierdzenie (bądź zaprzeczenie pary) albo pierwsze wspólne zdjęcia.

Adele jest nie do poznania! Artystka zdradziła, co wpłynęło na jej metamorfozę >>>