O Adele słychać ostatnio w kontekście jej spektakularnej metamorfozy. Faktycznie artystka bardzo schudła – na nowych zdjęciach jest nie do poznania. Pod koniec 2019 roku na jej Instagramie pojawiła się fotografia, na której było widać szczupłą Brytyjkę – jej fani z całego świata byli w szoku, ponieważ artystka wielokrotnie powtarzała, że wygląd nie jest dla niej najważniejszy. Okazało się, że Adele schudła aż 40 kg dzięki rygorystycznej diecie. Jej plan żywieniowy ogranicza się do niskokalorycznych posiłków i zielonych smoothies. 32-latka rzadko pokazuje się publicznie, jednak kilka dni temu zrobiła wyjątek i pojawiła się w programie Saturday Night Live, gdzie zrobiła prawdziwe show i zachwyciła wszystkich swoim poczuciem humoru, wyglądem i śpiewem. „Podróże w dobie pandemii koronawirusa są objęte licznymi restrykcjami, dlatego mogłam zabrać ze sobą tylko połowę siebie”, powiedziała w programie. 

Adele jest nie do poznania! Artystka zdradziła, co wpłynęło na jej metamorfozę >>>

Wiele osób twierdzi, że metamorfoza Adele wiąże się z rozstaniem z Simonem Koneckim. Para zakończyła swoje małżeństwo w 2019 roku po 8 latach związku. Adele i Simon są rodzicami Angelo Jamesa, który przyszedł na świat w 2012 roku. Para wydała oficjalne oświadczenie, dowiedzieliśmy się z niego, że mimo decyzji o rozstaniu, pozostają w przyjaźni dla dobra swojego syna, którego chcą wychować razem. Już rok temu pojawiły się spekulacje na temat nowego związku Adele. Kim jest jej wybranek?

Adele i Skepta są razem!

Adele spotyka się ze Skeptą, jednym z najpopularniejszych raperów na świecie, z którym poznała się przy okazji muzycznej współpracy. Prawdopodobnie połączyło ich również to, że obydwoje pochodzą z tego samego środowiska i wychowali się w dzielnicy Tottenham w Londynie. Informację o tym, że są parą potwierdził magazyn People. „Ich relacja nabiera tempa. Obracają się w tych samych kręgach w Londynie, a ona dobrze się bawi”, napisał serwis, powołując się na anonimowe źródło. Jakiś czas temu Adele opublikowała zdjęcie Skepty na swoim Twitterze, a on w komentarzu napisał, że ją kocha, dlatego prawdopodobnie coś jest na rzeczy! Zagraniczna prasa rozpisuje się również o tym, że artystkę i rapera połączyło to, ze obydwoje wychowują kilkuletnie dzieci.