1 i 2 lipca na londyńskim stadionie Wembley zaplanowane były dwa ostatnie koncerty z trwającej ponad półtora roku trasy koncertowej promującej album 25. Niestety z powodów zdrowotnych Adele została zmuszona odwołać te występy.

Trzecia trasa koncertowa Adele rozpoczęła się 29 lutego 2016 roku koncertem w Północnej Irlandii w Belfaście. Od tego czasu brytyjska piosenkarka przebywała nieprzerwanie w trasie dając koncerty w zachodniej Europie, północnej Ameryce i Oceanii -  w sumie ponad 120 koncertów i większość z nich zostały wyprzedane.

Na koncert w Glasgow ponad 13 tysięcy biletów sprzedało się w 2 minuty, a na występy w Ameryce Północnej ponad 10 milionów osób starało się kupić bilety, jednak do oficjalnej sprzedaży trafiło zaledwie 750 tysięcy sztuk. To pokazuje skalę popularności artystki na całym świecie. Tym bardziej wiadomość o odwołaniu dwóch ostatnich występów w Londynie musiała zasmucić i rozczarować fanów chcących po raz ostatni zobaczyć Adele na żywo. Szczególnie, że piosenkarka coraz częściej wspomina o zawieszeniu części kariery związanej właśnie z wstępami na żywo.

Powodem anulowania dwóch ostatnich koncertów Adele na trasie 25 jest zły stan zdrowia artystki. Według diagnozy lekarza piosenkarka ma poważne uszkodzenia strun głosowych i nie jest w stanie występować na żywo, ponieważ może to mieć poważne skutki zdrowotne rzutujące na jej przyszłą karierę.