Wygląda na to, że niektóre gwiazdy, pomimo ogromnej sławy i sukcesu, w ogóle się nie zmieniają. Adele zdecydowanie jest jedną z nich. Brytyjska piosenkarka od początku kariery znana była ze swojego poczucia humoru, charakterystycznego głośnego śmiechu i cięte języka. Jako jedna z nielicznych gwiazd nie przestrzega odgórnie wytyczonych zasad, które obowiązują w świecie showbiznesu. Unika publicznych wystąpień, życie prywatne zachowuje tylko dla siebie, a gdy wypowiada się na jakiś temat, to robi to szczerze i bez ogródek. Nawet przekleństwa w publicznej telewizji uchodzą jej płazem.

Artystka jest w trakcie swojej trasy koncertowej po Australii. Na początku marca zagrała koncert w mieście Brisbane. To właśnie podczas tego show zapowiadając swoją kultową balladę "Someone Like You" oficjalnie oświadczyła, że wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem Simonem Koneckim. Okazało się, że zaskakująca informacja nie była jedynym momentem wartym zapamiętania. 

ADELE POTWIERDZIŁA ŚLUB Z SIMONEM KONECKIM! ZOBACZ >>>

W serwisie Youtube opublikowano właśnie krótkie wideo, w którym Adele wygłasza swój charakterystyczny monolog skierowany do licznej publiczności. Podczas przemowy wypełnionej wspomnieniami i licznymi żartami, piosenkarka zostaje zaatakowana przez komary. Nie są to jednak byle jakie komary. W Australli te owady słyną ze swoich sporych rozmiarów. Adele wystraszone zaczyna machać rękami i biegać w kółko po scenie, do momentu aż zabija goniącego ją owada. Zobaczcie zabawną reakcję Adele!