Pomimo przegranej reprezentacji Anglii w finale Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej (EURO 2020) z zespołem z Włoch, Adele w najnowszym poście na Instagramie doceniła wysiłek angielskich piłkarzy. Jednak należy zwrócić uwagę, jak świeżo i szczęśliwie wygląda 33-latka. Uśmiechnięta, w ogrodzie, bez makijażu i z rozpuszczonymi włosami pozuje w koszulce sportowej z logo angielskiej drużyny piłkarskiej. 

Adele spotyka się z raperem Skeptą?

Adele bez wątpienia jest tak zadowolona z powodu świetnego meczu, bo Anglicy walczyli do końca. Może mieć też inne powody do radości. Przypomnijmy, że od jesieni 2020 roku piosenkarka łączona jest w parę przez media z brytyjskim raperem Skeptą. Mimo że parę razy byli widziani razem, choćby na zakupach w miniony weekend, to sami zainteresowani do tej pory nie potwierdzili plotek o łączących ich uczuciu.

Adele metamorfoza

Odkąd Adele zdecydowała się przejść na dietę i schudnąć, fani wyczekują jej zdjęć w nowej, zaskakującej odsłonie. Wokalistka unika jednak czerwonych dywanów czy chociażby wywiadów, sporadycznie pojawiając się na większych imprezach. Tak było w przypadku pamiętnej imprezy po rozdaniu Oscarów, gdzie gospodarzami była Beyoncé wraz z Jay-Z. Wtedy po raz pierwszy świat ujrzał Adele po metamorfozie. Od tamtej pory gwiazda publikuje swoje zdjęcia na Instagramie, jednak nie jest to tak częste, jakby fani sobie życzyli. No cóż, prywatność to podstawa. A my wyczekujemy kolejnych promiennych zdjęć, z Adele w roli głównej.