W połowie kwietnia dawno niewidziana Adele poinformowała, że w jej życiu prywatnym zaszły spore zmiany. Wokalistka po 8 latach związku i prawie 3 latach małżeństwa rozstała się zSimonem Koneckim. Adele i Simon w 2012 roku zostali rodzicami chłopca, Angelo Jamesa i właśnie z myślą o nim postanowili rozstać się w przyjaznych stosunkach. I wiele wskazuje na to, że artystka faktycznie odżyła po rozwodzie, patrząc na to, jak teraz wygląda!

Adele zrzuciła kilka kilogramów i wygląda obłędnie 

Adele chyba bardziej niż rozwód przeżywała fakt, że jej ukochany zespół Spice Girls znowu koncertuje. Nie mogła więc nie pojawić się na jednym z ich koncertów na Wembley, a także udokumentować tego faktu. Co więcej, 31-latka miała możliwość spotkać swoje idolki za kulisami, czego efektem także są wspólne ujęcia. I to właśnie one są najlepszym dowodem na to, że piosenkarka jest obecnie w świetnej formie. To, co od razu rzuca się w oczy, to zdecydowanie bardziej szczupła sylwetka. Choć Adele nigdy nie miała problemu ze swoją wagą i dodatkowymi kilogramami, nie ma wątpliwości, że ostatnio sporo ich ubyło. Mimo, że kochamy Brytyjką taką, jaką jest, musimy powiedzieć, że wygląda teraz po prostu obłędnie!

Podobno Adele zrzuciła już 8 kilogramów i jest to zasługa ćwiczeń, na jakie postawiła. Artystka ćwiczy wspólnie ze swoją przyjaciółką Aydą Field, żoną Robbiego Williamsa, pilates na reformerze. Jest to rodzaj leżanki z ruchomym materacem przymocowanym sprężynami do ramy oraz linki z bloczkami. Ćwiczenia wykonuje się we wszystkich możliwych pozycjach, czyli leżąc, siedząc, klęcząc oraz stojąc. Wpływa to idealne na poszczególne grupy mięśniowe, a opór sprężyn pozwala na lepszą kontrolę każdego roku i lepsze czucie pracy mięśni. Jednak treningi to nie wszystko. Adele wyrzuciła z diety kilka niekoniecznie zdrowych elementów, czyli czipsy czy piwo, do których niegdyś miała wielką słabość. Ale chyba było warto, co Adele? 

Zobacz także: Adele udowodniła, że jest największą fanką Beyoncé. Zobaczcie wideo!