Adele schudła ponad 30 kilogramów i... jest nie do poznania! Jak wygląda po schudnięciu?

Jeśli powoli traciłyście motywację, by zrealizować noworoczne postanowienia i zrzucić kilka zbędnych kilogramów, nie mogłyście trafić lepiej. Po tym, jak zobaczycie najnowsze zdjęcie Adele, znów nabierzecie wiatru w żagle. Piosenkarce udało się schudnąć ponad 30 kilogramów! I dziś jest nie do poznania. Dowód? Najnowsze zdjęcie gwiazdy opublikowane na Instagramie.

Adele ma nowego chłopaka! Piosenkarka spotyka się z popularnym raperem i byłym partnerem Naomi Campbell >>>

Adele drastycznie schudła. Jaki jest sekret jej nowej, szczupłej sylwetki?

Adele chudła już od jakiegoś czasu. Wyraźnie szczuplejsza była już dwa lata temu, kiedy pojawiła się na rozdaniu Grammy Awards, zgarniając zresztą aż 5 statuetek! Później słuch o niej zaginął. Piosenkarka skoncentrowała się bowiem na życiu prywatnym, a jak wiemy z plotek, nie był to czas usłany różami. W kwietniu 2019 roku Adele rozwiodła się z mężem, Simonem Koneckim. I to właśnie po tym rozstaniu, postanowiła nie tylko przeprowadzić się do Los Angeles, ale i intensywnie wziąć się za siebie. A ponieważ nie lubi się afiszować, kolejne etapy metamorfozy udawało jej się utrzymać w tajemnicy. Do niedawna.

Pierwsze zdjęcia gwiazdy i jej nowej figury trafiły do sieci pod koniec ubiegłego roku. Podziękujcie paparazzi, którzy uchwycili Adele na jednej z plaż karaibskiej wyspy Anguilla, gdzie artystka pojechała w przerwie świątecznej. Już wtedy jej zazdrościliśmy – nie dość, że wyraźnie schudła, to jeszcze spędzała czas w towarzystwie Harry'ego Stylesa i Jamesa Cordena. Teraz metamorfoza jest jeszcze bardziej widoczna. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii (u góry strony), gdzie czeka na was najnowsze zdjęcie gwiazdy, które na swoim Instagramie udostępniła właśnie... Kinga Rusin. Polka miała okazję spotkać się z Adele na jednej z imprez po oscarowej gali (dodamy tylko, że była to impreza zorganizowana przez ‪Beyoncé‬ i Jaya Z...). I choć na after party nie można było robić zdjęć, Kinga Rusin obeszła zasady i selfie z piosenkarką zrobiła sobie po zakończeniu imprezy. Zdjęcie w mgnieniu oka stało się wiralowym hitem.

Adele zmieniła się bowiem nie do poznania. Jak zwykle wygląda świetnie, tyle że teraz ma wyraźnie zaznaczoną talię i płaski brzuch. I, jak deklaruje, nigdy nie czuła się lepiej. Na czym polega sekret jej szczuplej sylwetki? No cóż, zaskoczeń nie będzie. To efekt intensywnych ćwiczeń i restrykcyjnej diety, opartej wyłącznie na zdrowych produktach. I przede wszystkim determinacji i systematyczności, w końcu Adele pracuje nad sobą już od jakiegoś czasu. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak Adele zmieniała się na przestrzeni lat.

AKTUALIZACJA: Kinga Rusin, po tym jak zdjęcie, które udostępniło obiegło światowe media, usunęła je z Instagrama. Zostawiamy tu więc dla was ostatnie oficjalne zdjęcie Adele po metamorfozie, które w grudniu 2019 opublikowała sama artystka.