Adele wychowała się w londyńskiej dzielnicy Tottenham i nie mogła pochwalić się wieloma luksusami w otoczeniu. Jednak dzięki swojemu talentowi i ciężkiej pracy, piosenkarka zdobyła nie tylko sławę, ale i pieniądze, a to pozwoliło jej na kupno przepięknej posiadłości.

Artystka zdecydowała się jednak sprzedać swój piękny angielski domek, o którym niejeden może tylko pomarzyć. Jego wartość wyceniono na 6 milionów funtów, czyli niemalże 30 milionów złotych! Zastanawiacie się, co nabiło taką cenę? Poniżej znajdziecie odpowiedź…

Dom Adele to Lock House, znajdujący się w hrabstwie Sussex, w miejscowości Partridge Green. Wybudowano go w 1900 roku. Na terenie posiadłości znajduje się willa, w której mieszkała piosenkarka, a do tego domek dla gości oraz domek dla służby.

ZOBACZ TAKŻE: Kourtney Kardashian usunęła konto na Instagramie >>>

Główny dom jest utrzymany w angielskim stylu, ale dodano do niego kilka nowoczesnych elementów, jak np. szklane schody, czy biała wanna na środku pokoju. Nie musimy się martwić o brak miejsca, ponieważ willa wyposażona jest w dziewięć sypialni i tyle samo łazienek. Ponadto, nasz wolny czas możemy spędzić w salonie gier lub na korcie tenisowym. Aha, jeżeli macie helikopter, to bez problemu możecie przylecieć nim do byłego domu Adele, bowiem na terenie posiadłości znajdziemy także hangar dla tych mini statków powietrznych.