Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w Londynie wstrząsnęły całym światem. W trakcie ataku terrorystycznego zginęło 4 osoby, a 29 zostało poważnie rannych. Internet zalała fala zdjęć wspierających wszystkich Brytyjczyków w tej trudnej sytuacji. Głos zabrały również gwiazdy, które urodziły się na terenach Wielkiej Brytanii. Jedną z nich jest Adele. 

Podczas swojego ostatniego koncertu w Nowej Zelandii, piosenkarka ze wzruszeniem wspominała chwilę, w której dowiedziała się o katastrofie jaka spotkała Brytyjczyków:

Dzisiaj miał miejsce atak terrorystyczny w moim rodzinnym Londynie. Jestem dosłownie po drugiej stronie świata i chcę, by mieszkańcy Londynu zobaczyli nasze światła i usłyszeli nasz śpiew. To bardzo dziwne uczucie, kiedy w takiej sytuacji jest się daleko od domu, a jedyne o czym marzysz, to to by znaleźć się blisko swojej rodziny i przyjaciół. Wszystkie bliskie mi osoby mają się dobrze, lecz jest wiele innych, które czują w tej chwili ogromny ból i cierpienie. Chciałabym dedykować dzisiejszy wieczór właśnie im. 

Piosenkarka zadedykowała ofiarom ataku terrorystycznego wzruszającą piosenkę "Make You Feel My Love". Adele nie musiała długo czekać na reakcję ze strony swoich fanów, którzy brali udział w jej koncercie. Ponad 40 tysięcy osób uniosło w górę telefony komórkowe z włączoną lampą błyskową. Ogromny stadion Mount Smart w Auckland wypełnił się ciepłym światłem.

Zobaczcie krótkie wideo z koncertu Adele.