Przez około trzy lata Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzyli jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par w rodzimym show-biznesie. Pod koniec ubiegłego roku zdecydowali się na zakończenie związku, o czym aktorka poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie – napisała w oświadczeniu. Przypomnijmy, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski występują razem w Teatrze 6. piętro, jak również w „M jak miłość”. Wiele osób zastanawiało się, jak będą się czuli na planie popularnego serialu, w którym grają parę. Gwiazda opowiedziała o ich (zawodowej) relacji w jednym z ostatnich wywiadów. 

Jak Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski czują się na planie „M jak miłość”?

Powiedzmy sobie szczerze: praca z ex raczej nie należy do najprzyjemniejszych, a na pewno nie do najłatwiejszych. Szczególnie, gdy związek zakończył się niedawno. Nic więc dziwnego, że fanki oraz fani zastanawiają się, jak Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski czują się na planie projektów, w których biorą udział. Jednym z nich jest „M jak miłość”. Na początku marca, czyli około trzy miesiące po rozstaniu, aktorka udzieliła wywiadu, w którym ujawniła, jak czują się na planie uwielbianego przez Polki oraz Polaków serialu. Jak wynika z jej wypowiedzi dla serwisu „Jastrząb Post”, zarówno ona, jak i Mikołaj Roznerski podchodzą do tego profesjonalnie. Oddzielają sprawy prywatne od zawodowych. W związku z tym nie zauważają znaczących różnic w pracy na co dzień.  

Odpowiem tyle, że nam pracuje się tak, jak nam się pracowało, bo profesjonalnie podchodzimy do pracy – powiedziała Adriana Kalska w wywiadzie dla „Jastrząb Post”. 

W dalszej części wywiadu Adriana Kalska podkreśliła, że nie będzie się już wypowiadać na ten temat. Przypomniała treść oświadczenia, które w styczniu pojawiło się na jej profilu na Instagramie, a także poprosiła o uszanowanie jej prośby. 

Nie będę nic więcej komentować, bo jasno wyraziłam się na swoim instagramie. Proszę o uszanowanie mojej prośby – dodała Adriana Kalska w rozmowie z reporterką „Jastrząb Post”.

Mikołaj Roznerski na razie nie komentuje rozstania z Adrianą Kalską. Prawdopodobnie nikogo to nie dziwi, ponieważ aktor bardzo rzadko mówi publicznie o swoim życiu prywatnym. Warto jednak wspomnieć, że kilka tygodni temu w mediach pojawiły się doniesienia, według których 38-latek spotyka się z Anną Głogowską. Podobno aktor i tancerka spędzili razem romantyczne chwile w Paryżu. Jednak główni zainteresowani nie zabierają głosu w tej sprawie. Przynajmniej na razie. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.