Niestety historia Tessy i Hardina powoli dobiega końca. Przed nami ostatni – prawdopodobnie najbardziej emocjonujący rozdział. Już niebawem premiera filmu „After Ever Happy” na podstawie bestsellerowej powieści Anny Todd o takim samym tytule. Wiemy, kiedy film trafi na ekrany kin w Polsce i znamy szczegóły produkcji. Sprawdźcie, co się wydarzy i kto – poza Josephine Langford oraz Hero Fiennesem Tiffinem, czyli odtwórcami głównych ról, jest w obsadzie. „After 4” to niewątpliwie jedna z najgorętszych premier filmowych tego roku. 

„After 4” – obsada. Kto zagra w nowym filmie?

Kto zagra w „After Ever Happy”, czyli w czwartej części gorącej produkcji (nie tylko) dla młodzieży? W rolach głównych po raz kolejny zobaczymy Josephine Langford oraz Hero Fiennesa Tiffina. Niestety to już ostatni film o Tessie i Hardinie, w którym zagrają. W związku z tym jakiś czas temu gwiazdy nagrały wideo z podziękowaniami dla fanek i fanów serii „After”. Jak się okazuje, ich wsparcie było nieocenione – zobaczcie poniżej. Wiele wskazuje również na to, że w filmie wystąpią również Chance Perdomo, Louise Lombard, Carter Jenkins, Rob Estes i Kiana Madeira

„After 4” – fabuła. Co się wydarzy w filmie?

Przypomnijmy, że „After Ever Happy” to ekranizacja czwartej części bestsellerowej serii powieści autorstwa Anny Todd. W związku z tym możemy się spodziewać, że fabuła filmu będzie (przynajmniej w pewnym stopniu) spójna z tym, co w 2015 roku opisała amerykańska pisarka. Prawdopodobnie twórczynie i twórcy „After 4” skupią się na problemach w rodzinie Hardina. Główny bohater odkryje pewną tajemnicę związaną z jego ojcem, która wywróci jego życie do góry nogami. Kolejne fakty będą miały natomiast negatywny wpływ na Tessę. Mamy nadzieję, że „After 4. Bez siebie nie przetrwamy" przyniesie także odpowiedzi na pytania, które pojawiły się w naszych głowach po (zaskakującym) zakończeniu poprzedniej części gorącej produkcji. 

„After 4” – teaser

Twórczynie i twórcy postanowili zrobić świąteczny prezent wszystkim fankom i fanom „After”. Pod koniec grudnia 2021 roku – tuż przed Bożym Narodzeniem podzielili się pierwszym teaserem ostatniej części hitowej produkcji z Josephine Langford oraz Hero Fiennesem Tiffinem w rolach głównych. Z trwającego niewiele ponad pół minuty filmu dowiadujemy się, że Tessa i Hardin będą musieli zmierzyć się z (kolejnymi) problemami w związku i nie tylko. 

„After 4” – zwiastun

Kilka miesięcy później do sieci trafił zwiastun „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”. Już zapowiedź, która trwa zaledwie minutę, jest niezwykle poruszająca. Możemy się więc spodziewać, że cały film będzie jeszcze bardziej emocjonujący. Jak wspominałyśmy i wspominaliśmy, życie głównego bohatera wywróci się do góry nogami, sytuacja będzie miała wpływ także na Tessę. Przed parą trudny czas. Zresztą, sprawdźcie same i sami. Oto oficjalny zwiastun produkcji: 

„After 4” – data premiery 

Twórczynie i twórcy ujawnili także datę premiery „After Ever Happy” w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, w tym w Polsce. Film trafi do kin w naszym kraju już za kilka miesięcy, a konkretnie 24 sierpnia 2022 roku. Na razie nie wiadomo, czy i (ewentualnie) od kiedy czwarta, czyli ostatnia część „After” będzie dostępna na popularnych platformach streamingowych, np. na Netflix. Jeśli pojawią się jakieś informacje na ten temat, z całą pewnością wam je przekażemy. 

Do mediów regularnie trafiają nowe fakty dotyczące „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”. W związku z tym artykuł jest aktualizowany. 

Zobacz także: