After określany jest mianem „50 twarzy Greya dla nastolatków”. Film trafił do kin w kwietniu 2019 roku i wzbudził wiele emocji wśród młodych widzów. Co ciekawe, After jest ekranizacją powieści dla młodzieży autorstwa Anny Todd. Młoda pisarka wydała kilka książek z tej serii, dlatego mogliśmy spodziewać się, że one również trafią na ekrany kin na całym świecie. W sierpniu ubiegłego roku oficjalnie poinformowano o tym, że powstanie sequel filmu After. Natomiast kilka miesięcy później okazało się, że do obsady dołączył jeden z najprzystojniejszych bliźniaków na świecie, czyli Dylan Sprouse. Aktor wcieli się w rolę Trevora i… sporo namiesza! Kilka dni temu minął rok od premiery 1. części filmu After. Z tej okazji w mediach społecznościowych produkcji pojawiło się kilka zdjęć z planu, a także kolejna zapowiedź After We Collided.

After We Collided: Gwiazdy After świętują 1. urodziny filmu! Z tej okazji do sieci trafiła kolejna zapowiedź sequela produkcji

Czas leci nieubłaganie – kto by pomyślał, że od premiery filmu After minął już rok! Z tej okazji twórcy produkcji stworzyli specjalny hashtag – #Afterversary, a także opublikowali archiwalne materiały z planu filmowego w swoich mediach społecznościowych. Ale to nie wszystko! Na oficjalnym profilu @aftermovie na Instagramie pojawiła się również kolejna zapowiedź sequela produkcji, czyli After We Collided. W krótkim wideo widzimy głównych bohaterów – Tessę i Hardina. Przewidujemy, że 2. część filmu After będzie równie gorąca, co 1. Nie zabraknie w niej miłosnych uniesień. Natomiast relacja grzecznej studentki i naczelnego bad boya zostanie (po raz kolejny) wystawiona na próbę. Kto nie może doczekać się premiery?

Hero Fiennes-Tiffin, czyli Hardin Scott z filmu „After” - wszystko, co powinniście o nim wiedzieć >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is some NSFW stuff (literally). #AfterWeCollidedMovie #afterturnsone

Post udostępniony przez After Movie (@aftermovie) Kwi 12, 2020 o 6:56 PDT