Agata Buzek od zawsze kojarzy się nam z jasnymi blond włosami. Dlatego jej nowy look, jaki zaprezentowała na tegorocznej gali Polskich Nagród Filmowych Orły 2021, zdecydowanie nas zaskoczył. Aktorka ma teraz bardzo krótką fryzurę, a w dodatku jedno z najmodniejszych cięć sezonu, czyli boyfriend bob i grzywkę. Na dodatek zmieniła także kolor na rudy. Co za zmiana! Najnowsze zdjęcia Agaty Buzek możecie obejrzeć w galerii na górze strony! 

Agata Buzek przeszła metamorfozę! Aktorka postawiła na najmodniejsze cięcie tego sezonu

Agata Buzek zaprezentowała nowy kolor włosów jeszcze przed galą Orły, bo na Instagramie. Tam od razu pojawiły się porównania Agaty do innej aktorki, Tildy Swinton. Nie bez powodu. Obie aktorki prezentują podobny, nietuzinkowy typ urody, a teraz zbliżył je do siebie także kolor tego, co mają na głowie. Jeśli z kolei weźmiemy pod uwagę kunszt aktorski, to również możemy być dumni z osiągnieć naszej rodzimej gwiazdy.


Agata Buzek ma na koncie wiele zagranicznych produkcji. W zeszłym roku zagrała w niemieckim horrorze Sen w reżyserii Michaela Venusa, a także w produkcji Netflixa Erotica 2022. W 2019 roku mogliśmy ją oglądać w obrazie Claire Denis High Life u boku Roberta Pattinsona(!) i Juliette Binoche, a także głośnych rodzimych filmach – ekranizacji powieści Joanny Bator Ciemno, prawie noc, w Córce trenera Łukasza Grzegorzka. Możecie ją także pamiętać z roli w produkcji Koliber (2013), gdzie partnerowała Jasonowi Stathamowi. Oprócz tego Agatę Buzek można oglądać również na deskach teatralnych, obecnie np. w Teatrze Nowym w Warszawie w sztuce Odyseja. Historia dla Hollywoodu.

W 2018 roku pojawiły się plotki, że rozwodzi się z mężem Adamem Mazanem po 12 latach małżeństwa. I choć wtedy aktorka dementowała doniesienia, po jakimś czasie zaczęto ją widywać w towarzystwie aktora Jacka Braciaka. Obecnie wszystko wskazuje na to, że są parą.