Już niedługo będziemy mogli oglądać nowy program Polsatu, a konkretnie Cztery wesela i podróż oparty na brytyjskim formacie Four Weddings. W każdym odcinku widzowie oglądać będą cztery wesela oraz cztery oceniające siebie nawzajem panny młode. Zwycięska, najlepiej oceniona para młoda poleci w podróż poślubną marzeń.

W Czterech weselach i podróży pojawi się również Agnieszkę Hyży, która została ambasadorką programu. Rolą prezenterki będzie podsumowanie każdego odcinka oraz spotkania z widzamy na live-czacie na Facebooku Telewizji Polsat.

Przyznaję się, że znam program od podszewki, bo od wielu lat śledziłam brytyjską edycję Four Weddings i nie mogłam się doczekać, kiedy ten format pojawi się u nas. Bardzo się cieszę z tak szerokiej współpracy przy tym właśnie programie

ZOBACZ TAKŻE: „Taniec z Gwiazdami” - będzie kolejny sezon? >>>

Agnieszka Hyży w programie wystąpi jako ekspert w tematyce ślubnej. Z tą dziedziną związana jest od dawna – pełni funkcję dyrektor kreatywny portalu Wedding.pl, a także organizuje cieszące się sporym zainteresowaniem targi ślubne.